Półautomaty spawalnicze MIG/MAG

Półautomat spawalniczy – przekonaj się, że mamy to, czego potrzebujesz

W tej kategorii, nazwanej jako półautomaty spawalnicze MIG/MAG, odnajdziesz sprzęt o najwyższej jakości, który pozwoli Ci na wykonywanie najróżniejszych prac spawalniczych. Do Twojej dyspozycji oddajemy różnego rodzaju spawarki typu półautomat – transformatorowe oraz inwertorowe, o różnej mocy zasilania (230V, 400V, 230/400V). Oprócz nich w Delta Technice znajdziesz dedykowane akcesoria i materiały eksploatacyjne. Jeżeli potrzebujesz dodatków, takich jak druty do spawania, dysze, przewody i uchwyty, odnajdziesz je właśnie u nas.

Spawarka – półautomat

Nasze półautomaty spawalnicze doskonale odnajdą się w większości zakładów pracy i warsztatach. Zależnie od modelu, mocy i przeznaczeniu, nasze urządzenia nadadzą się do spawania drutami spawalniczymi, czy stali niskowęglowej, niskostopowej itd. Aby dowiedzieć się więcej o konkretnych produktach koniecznie kliknij w wybrany model. Wyraźne zdjęcia pozwolą Ci zbadać panel danej spawarki półautomatycznej, a dokładny opis i dane techniczne odpowiedzą na Twoje pytania. Dodatkowo możesz pobrać instrukcję obsługi urządzenia w wygodnym formacie PDF!

Oprócz półautomatu spawalniczego wśród naszych produktów znalazły się, na przykład, spawarki elektrodowe, przecinarki, czy przyłbice i tarcze spawalnicze. Dzięki nim uzupełnisz swój warsztat o zestaw narzędzi najlepszej jakości! Stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów, których produkty, w tym oczywiście spawarka półautomat, cieszą się wyjątkowo dobrą opinią. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.