Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Filtry liniowe

Filtr liniowy – wybierz potrzebne Ci urządzenie w Delta Technika

Wśród oferowanych przez nas filtrów liniowych znajdziesz naprawdę wiele interesujących pozycji. Znajdują się tu różnego rodzaju urządzenia, które pomogą Ci w osiągnięciu zamierzonych celów oraz sprawnej pracy. Oprócz samych filtrów posiadamy także szeroką gamę akcesoriów (zawory spustów, mocowania, wskaźniki zabrudzenia i inne), które mogą przywrócić Twoje narzędzia do pracy. Jeżeli jednak potrzebujesz nowego filtra liniowego, to mamy dla Ciebie coś specjalnego. Sprawdź!

Filtr wstępny QF

Narzędzie służące do pozbywania się zanieczyszczeń, których rozmiar jest większy niż 5 mikronów. Zaliczają się do nich takie zanieczyszczenia jak cząstki oleju czy kurz. Filtr, będący bardzo odpornym na uszkodzenia mechaniczne, doskonale odnajdzie się jako filtr wstępnej ochrony w układach sprężonego powietrza.

Filtr węglowy CF

Popularny filtr wstępny zbudowany z udziałem węgla aktywnego CF. Jego funkcją, oprócz eliminacji zanieczyszczeń stałych, jest niwelowanie zapachów oraz oparów olejowych. Najczęściej pojawia się w przypadku pracy: przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, w szpitalach, czy jako filtr końcowy za osuszaczem absorpcyjnym.

Filtry olejowe

Oprócz powyższych filtrów liniowych posiadamy również odmiany olejowe. Sprawdzą się w miejscach, gdzie zależy nam na uzyskaniu klasy czystości wg ISO 8573-1.

Niezależnie od Twoich potrzeb i wymagań wierzymy, że w Delta Technika odnajdziesz potrzebne Ci produkty. W razie pytań lub wątpliwości możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów. Wystarczy napisać lub zadzwonić – zapraszamy!