Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Osuszacze adsorbcyjne

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Osuszacz adsorbcyjny – pracuj przy pomocy skutecznego osuszacza wilgoci!

Jak sama nazwa wskazuje, osuszacz adsorbcyjny polega podczas swojej pracy na zjawisku adsorbcji. Jego głównym celem, jak każdego innego osuszacza wilgoci, jest walka z unoszącą w powietrzu wodą. Definicją wyżej wspomnianego zjawiska jest przyciąganie i gromadzenie się płynu (wilgoci) na obszarze powierzchni stałego ciała. Odpowiednio dobrane materiały przyciągają cząsteczki wilgoci i nie pozwalają im na powrót do osuszanego powietrza.

Osuszacz adsorbcyjne stosowany jest przede wszystkim w wypadkach, gdzie występuje potrzeba osuszania wilgoci w różnego rodzaju procesach technologicznych, ale również w większych i mniejszych halach magazynowych, w przemyśle farmaceutycznym, sektorze energetycznym, czy chłodnictwie. Jak widać jest to dość wszechstronnie używane narzędzie. Osuszacz wilgoci często ma wpływ na jakość i bezpieczne użytkowanie wyrobów spożywczych, czy medycznych, wobec czego warto jest zaopatrzyć się w sprzęt wysokiej jakości. Osuszacz adsorbcyjny? tylko w Delta Technika!

Osuszacz wilgoci w Delta Technika

W Delta – Technika znajdziesz kilka modeli osuszaczy adsorbcyjnych. Posiadamy zarówno duże, przemysłowe osuszacze wilgoci, jak i mniejsze do bardziej komercyjnego użytku. Zachęcamy do odwiedzenia podstron naszych produktów i dokładnego zapoznania się z ich opisami i instrukcjami. W naszej ofercie znajdują się także inne osuszacze wilgoci, na przykład ziębnicze. Wierzymy, że każdy z Was znajdzie u nas to, czego szuka. Zapraszamy!