Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Siłowniki pneumatyczne firmy CAMOZZI

Siłowniki Camozzi – można o nich powiedzieć naprawdę wiele. Firma znana jest dobrze znana wśród „osób z branży”, a słynie przede wszystkim z dobrej jakości produktów, solidnego wykonania i bezawaryjności. Siłowniki pneumatyczne Camozzi z pewnością można zaliczyć do grona narzędzi z najwyższej półki.

W Delta-Technika znajdziesz siłowniki pneumatyczne, jednak dzisiaj powiemy sobie nieco wiecej o wyżej wspomnianych siłownikach camozzi. Naszym klientom proponujemy siłowniki okrągłe, profilowe, unitop, krótkoskokowe, beztłoczyskowe, obrotowe oraz szeroką gamę akcesoriów.

Camozzi – siłowniki, które spełnią Twoje oczekiwania

Czas na kilka słów o samej firmie Camozzi. Siłowniki oraz inne narzędzia, które schodzą z taśm tej firmy, są szeroko znane, jednak warto przyjrzeć się także historii samego przedsiębiorstwa. Początek jego działalności datuje sięna 1964 rok, kiedy to trzej bracia – Attilio, Luigi oraz Geromino Camozzi rozpoczęli produkcję w swojej rodzinnej wsi w północnych Włoszech. Dzisiaj firma znana jest na całym świecie i wciąż prowadzi swoje działania zgodnie z tradycją oraz dbałością o potrzeby klienta.

Z tego właśnie powodu siłowniki pneumatyczne Camozzi oraz inne produkty oferowane przez włoskiego producenta to nic innego jak synonimy solidności i niezawodności. Jeżeli uważasz, że siłownik Camozzi odpowiada na Twoje potrzeby odwiedź Delta-Technika! Nasze punkty sprzedaży rozsiane są po całej Polsce, na pewno znajdziesz najbardziej odpowiadający Ci punkt. Do zobaczenia!