Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Siłowniki pneumatyczne firmy TEKMA

W tym miejscu znajdziesz garść najważniejszych informacji o urządzeniach, jakimi są siłowniki pneumatyczne. Wybierz swój rodzaj siłownika TEKMA, zależnie od postawionych przed Tobą zadań i oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że na pewno znajdziesz tu to, czego szukasz, oraz że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania – w Delta Technika stawiamy na najwyższą jakość oraz fachowe doradztwo. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi produktami i wyborze tego, który najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom.

Siłowniki pneumatyczne TEKMA – co warto o nich wiedzieć?

Ogólnie ujmując zasada działania siłownika pneumatycznego jest dość prosta, według definicji przetwarza on siłę sprężonych gazów na energię mechaniczną. Urządzenia te dzielą się na kilka rodzajów, w zależności od specyfiki ruchu elementy roboczego – tak zwanego tłoczyska. Wyróżniamy następujące siłowniki pneumatyczne:

  • siłowniki posuwisto zwrotne – w tym tłokowe, workowe, nurnikowe i membranowe
  • siłowniki obrotowe – w tym wahadłowe
  • siłowniki okrągłe
  • siłowniki chwytaki
  • …  i inne!

Nasze produkty rozmieściliśmy w ośmiu czytelnych kategoriach – dzięki temu łatwo znajdziesz potrzebne Ci narzędzie. Pamiętaj, że posiadamy także akcesoria do siłowników, na przykład kołnierze przednie / tylne, przeguby, nakrętki, końcówki czy mocowania. Być może pomogą Ci przywrócić Twoje urządzenia do pełnej sprawności. Każdy z produktów posiada swój własny, wyczerpujący opis, jeżeli poszukujesz dokładniejszych informacji, po prostu odwiedź kartę produktu!

Gdzie stosowane są siłowniki pneumatyczne TEKMA

Siłowniki TEKMA oraz siłowniki ogólnie, stosowane są najczęściej w napędach różnego rodzaju maszyn, pomagają także przy sterowaniu układami automatyki przy procesach technologicznych. Jeżeli uważasz, że znalazłeś siłownik, którego potrzebujesz – daj nam znać! Oczywiście posiadamy w ofercie również siłowniki innego rodzaju – zachęcamy do rozeznania się wśród naszej oferty i dokonania odpowiedniego zakupu. Pamiętaj, że razie pytań lub niejasności zawsze możesz skorzystać z pomocy naszego fachowca. Jeżeli interesują Cię siłowniki pneumatyczne TEKMA, to trafiłeś w odpowiednie miejsce! Zapraszamy!