Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Bezolejowe

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Sprężarka bezolejowa – popularne rozwiązanie w doskonałej cenie

Uważa się, że sprężarki tłokowe są najpopularniejszym produktem w świecie kompresorów. Nic dziwnego, sprężarka bezolejowa tłokowa (podobnie jak jej olejowa odpowiedniczka), jest prostym i bardzo wydajnym urządzeniem. W Delta – Technika znajdziesz kompresory bezolejowe typu przenośnego, walizkowego, czy montowane na zbiornikach o różnej wielkości. Aby uzyskać więcej o budowie i działaniu konkretnej sprężarki bezolejowej po prostu kliknij w jej nazwę.

Kompresory bezolejowe – jak to działa?

Sprężarki tłokowe, jak wskazuje na to nazwa, opierają swoją pracę o ruch tłoka. Zamontowany wewnątrz kompresora bezolejowego tłok porusza się naciskając na powietrze i tym samym zwiększając jego ciśnienie. Elementy sprężarki bezolejowej wykonane są w taki sposób, aby zapewnić minimalne tarcie, stąd brak konieczności stosowania oleju. Tego typu rozwiązania jest bardzo powszechne i ogólnie doceniane za prostotę i sprawne działanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami – wierzymy, że znajdziesz tu sprzęt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Największym dobrem w Delta – Technika jest zadowolenie klienta. Zapewniamy, że nasze kompresory bezolejowe są sprzętem naprawdę dobrej jakości i na pewno spełnią oczekiwania każdego specjalisty. W wypadku kłopotów z dobraniem odpowiedniego modelu sprężarki bezolejowej wystarczy do nas zadzwonić, napisać, lub odwiedzić punkt sprzedaży. Zapewniamy fachową pomoc! Do zobaczenia.