Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Olejowe

Sprężarka olejowa tłokowa – ekonomiczne i pewne rozwiązanie

W tym miejscu znajdziesz zestaw oferowanych przez nas produktów typu sprężarka olejowa. Sprężarki tłokowe są bodaj najpopularniejszym rodzajem kompresorów. Zasada działania tego urządzenia jest względnie prosta – poruszający się w jej wnętrzu tłok naciska na powietrze i tym samym zwiększa jego ciśnienie. Takie rozwiązanie jest cenione za swoją prostotę, bezawaryjność i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród specjalistów. Kompresor olejowy różni się od sprzętu bezolejowego tym, że jego tłok pokryty jest olejem tak, aby jego ruch był płynny i ograniczał tarcie do minimum. Dzięki temu sprężarka olejowa tłokowa może pracować efektywnie i bezproblemowo.

Kompresor olejowy – wybierz odpowiedni model

Wśród naszych kompresorów olejowych znajdziesz sprężarki z napędem bezpośrednim i sprężarki jednostopniowe oraz dwustopniowe o różnej mocy. Aby dowiedzieć się o nich więcej po prostu odwiedź kartę danego produktu. Znajdziesz tam krótki opis konkretnej sprężarki olejowej oraz tabelę danych technicznych. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi sprężarkami, kompresory olejowe stanowią jedynie część oferty! Wierzymy, że w Dela – Technika znajdziesz to, czego szukasz.

Pragniemy zapewnić, że wszystkie nasze produkty, w tym sprężarka olejowa tłokowa, przygotowane są z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. Zapewniamy, że w Delta – Technika otrzymasz to, co najlepsze! Zapraszamy do punktów sprzedaży – do zobaczenia.