Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Wyciszone

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Sprężarki tłokowe wyciszone

Kompresory tłokowe wyciszone są sprzętami inaczej nazywanymi sprężarkami, które poprzez swoją unikalną konstrukcję, a także zakres działania, są urządzeniami cechującymi się dynamicznością, a także uniwersalnością. Sprężarki tłokowe wyciszone są o tyle dobre, że poprzez generowanie niskiego poziomu hałasu, można je umieścić tuż obok miejsca pracy, gdyż podczas swojego działania, nie będą przeszkadzać w innych czynnościach. Kompresory tłokowe wyciszone, ze względu na zakres działania, znakomicie sprawdzą się nie tylko w różnego rodzaju zakładach, ale również w domostwie.

Każdy kompresor tego rodzaju jest zasilany jednostopniowo i posiada jeden tłok. Ponadto, w tych kompresorach są używany zbiorniki o pojemności 6 litrów. Bez wątpienia, możemy tutaj również mówić o wyjątkowej wydajności, ponieważ na tłoczeniu wynosi ona jedynie 70 l/min, co jest dużym atutem tych produktów. Sprężarki tłokowe wyciszone sprężają powietrze poprzez pojedynczy układ tłok-cylinder, co daje bardzo zadowalające efekty. Kompresory tłokowe wyciszone ze względu na swoją kompaktową budowę, nie sprawiają trudności w użytkowaniu i są niezwykle trwałe.

Wyciszone kompresory tłokowe – niezawodne i wydajne

Kompresory tłokowe wyciszone są zasilane napięciem o mocy 230V, co sprawia, że ich praca jest nadwyraz efektywna. Płynne, ciche działanie, a także nie sprawiająca problemów i łatwo dostępna konstrukcja są ich atutami. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko sprężarki tłokowe wyciszone, ale także wiele innych produktów z tej kategorii. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi wszystkimi. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.