Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Cube SD z napędem bezpośrednim

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Sprężarki Cube SD z napędem bezpośrednim

Kompresory Cube SD z napędem bezpośrednim są nowoczesnymi urządzeniami działającymi w technice sprężonego powietrza. Cechuje je przede wszystkim innowacyjny system beprzekładniowego przekazywania napędu, co przekłada się na zdumiewającą dynamiczność tych maszyn. Co więcej, sprężarki Cube SD z napędem bezpośrednim zostały wyposażone w sterownik elektroniczny EASY TRONIC MICRO II, który poprzez kontrolowanie pracy oraz nadzorowanie wszelkich funkcji, niezbędnych do prawidłowego działania sprężarki, niezwykle upraszcza użytkownikowi obsługę. Kompresory Cube SD z napędem bezpośrednim, ze względu na swój szeroki zakres działania, znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle maszynowym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w kolejnictwie oraz budownictwie. Na rynku można spotkać wiele pojemności tych kompresorów, jednak najpopularniejszymi zbiornikami są 500 litrowe, 270 litrowe, a także bezbiornikowe.

Sprężarki Cube SD z napędem bezpośrednim posiadają jeszcze jeden, bardzo cenny atut, jakim jest niski poziom hałasu podczas pracy. Dzięki temu nie przeszkadzają w wykonywaniu innych czynności. Ich wydajność na wydmuchu sięga aż 1050 l/min, przez co są pionierami w swojej dziedzinie. Tego typu kompresory są doceniane przez wiele dużych fabryk, a także profesjonalistów, co jedynie potwierdza ich skuteczność.

Dowiedz się więcej o sprężarkach Cube SD z napędem bezpośrednim

Kompresory Cube SD z napędem bezpośrednim korzystają z zasilenia o napięciu 400V, co daje świetne efekty. Duża moc oraz skuteczne i ciche funkcjonowanie to najlepsze określenie tego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami tej, jak i innych kategorii. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat któregoś z modeli, jesteśmy do Państwa dyspozycji.