Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

K-Max z napędem bezpośrednim

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Sprężarki K-Max z napędem bezpośrednim

Kompresory K-Max z napędem bezpośrednim są sprężarkami śrubowymi, stworzonymi w wielu wersjach, co jest ich głównym atutem. Możemy je podzielić na wolnostojące lub zabudowane na zbiorniku poziomym, z osuszaczem chłodniczym wbudowanym lub wolnostojącym, a także mogą je Państwo wybrać w wersji stałoobrotowej lub zmiennobrotowej. Tak duży wybór tych urządzeń daje możliwość spełnienia indywidualnych oczekiwań względem sprzętu. Sprężarki K-Max z napędem bezpośrednim zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o jak najbardziej ekonomicznej pracy, przy jednoczesnym zachowaniu wydajności. Dzięki temu zużycie energii spada do minimum, a efekty pozostają niezmienne.

Kompresory K-Max z napędem bezpośrednim zostały wyposażone w nowoczesny sterownik mikroprocesowy, który pozwala na sterowanie nie tylko jednym urządzeniem, ale aż czterema naraz, które również posiadają graficzny ekran LCD oraz rozwijane menu. Ta funka jest niezwykle przydatna podczas szerszych działań. Kompresory K-Max z napędem bezpośrednim to zupełnie nowe metoda radzenia sobie ze stratami mocy. Te, przy ich pomocy, są skutecznie redukowane, przez co znacząco wzrasta skuteczność ich działań. Sprężarki K-Max z napędem bezpośrednim zawdzięczają to zespoleniu silnika elektrycznego wraz ze stopniem śrubowym. Kompresory tego typu są ekonomicznością w najnowszym wydaniu.

Najlepszej jakości kompresory K-MAX z napędem bezpośrednim

Sprężarki K-Max z napędem bezpośrednim bez wątpienia wpisują się na listę maszyn do zadań specjalnych. Jeżeli poszukują Państwo trwałego i mocnego urządzenia, to doskonale Państwo trafiliście. Ekonomiczność i pełna kontrola nad wartościami sprężonego powietrza to cechy, określające kompresory K-Max z napędem bezpośrednim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami z tej kategorii.