Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Zbiorniki ciśnieniowe i próżniowe

Zbiorniki ciśnieniowe i zbiorniki próżniowe

W tej kategorii prezentujemy naszym klientom nasze zbiorniki ciśnieniowe i zbiorniki próżniowe. Zależnie od indywidualnych potrzeb, oczekiwań i ukształtowania zakładu pracy, czy warsztatu pozostawiamy do wyboru modele pionowe oraz poziome o różnych właściwościach. Posiadamy zbiorniki na sprężone powietrze o wielkości od 100 litrów do nawet 3000 litrów. Tego typu produkty najlepiej sprawdzą się we właściwie wszystkich systemach, gdzie obecne jest sprężone powietrze. Odpowiadają za dostarczenie odpowiedniej ilości gazu oraz regulują ciśnienie w całej sieci. Zbiornik ciśnieniowy / zbiornik próżniowy jest właściwie niezbędnym komponentem wszystkich instalacji, w których występuje zmienne zapotrzebowanie na sprężony gaz.

Zbiornik na sprężone powietrze najwyższej jakości

zbiornik ciśnieniowyWszystkie zbiorniki na sprężone powietrze w naszej ofercie posiadają odpowiednie certyfikaty i zaświadczenia pochodzące od specjalistów z Urzędu Dozoru Technicznego. Proponowane narzędzia pochodzą z fabryk znanych producentów – jeżeli lubisz sprawdzone i pewne rozwiązania, na pewno powinieneś odwiedzić Delta Technikę. Nasi specjaliści doradzą wybór najlepszego zbiornika ciśnieniowego lub zbiornika próżniowego i odpowiedzą na wszystkie ewentualne pytania. Zachęcamy także do odwiedzenia krat produktów naszych zbiorników na sprężone powietrze i zapoznania się z ich szczegółową tabelą danych technicznych.

Wszystkie narzędzia, które znajdziesz Delta Technice na pewno doskonale odnajdą się w Twoim warsztacie lub zakładzie pracy. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, ciągłość i sprawność pracy. Zaopatrując się w nasze zbiorniki na sprężone powietrze masz pewność, że będą Ci one służyły przez długie lata, a Twój układ sprężonego powietrza na pewno będzie sprawny. Sprężarki powietrza, siłowniki, dmuchawy i akcesoria, które znajdziesz w naszym sklepie będą doskonałym uzupełnieniem dla samego zbiornika. Koniecznie odwiedź ich kategorie i poznaj ich możliwości!

Odwiedź nas i wybierz naprawdę dobry zbiornik ciśnieniowy. Delta Technika zaprasza!