Delta Technika – Poznań

Sklep spawalniczy i pneumatyka Poznań

Z myślą o wygodzie naszych klientów rozmieściliśmy punkty sprzedaży Delta Techniki w kilku największych miastach Polski. Jeden z nich znajduje się w prężnie rozwijającym się Poznaniu.  Jeżeli interesuje Cię pneumatyka, sklep spawalniczy, różnego rodzaju akcesoriasprężarki lub inne narzędzia koniecznie złóż nam wizytę. Wśród naszych towarów znajdziesz produkty najbardziej docenianych i znanych producentów – staramy się oddać naszym klientom do dyspozycji jedynie najlepszej jakości sprzęt. Ponadto, nieustannie poszerzamy obecny na naszej stronie, jak i w sklepach stacjonarnych asortyment. Dzięki temu niezależnie od tego, czy chcesz dokonać zakupu przez internet czy fizycznie, masz możliwość wybrać narzędzia z szerokiej gamy produktów. Jako sklep spawalniczy w Poznaniu uzupełniamy ofertę o sprzęt z każdej kategorii, dlatego też znajdziesz u nas produkty spełniające swoje zadanie w wielu działaniach.

Jednak nasz punkt w Poznaniu to nie tylko sklep spawalniczy. Oprócz wspomnianych produktów w salonie sprzedaży możesz zasięgnąć rady dedykowanych, doświadczonych specjalistów, którzy opowiedzą Ci o wszystkich pozycjach naszej oferty oraz doradzą najlepszy wybór. W razie potrzeby rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Jeżeli okaże się, że interesujący Cię produkt nie znajduje się obecnie w naszym sklepie spawalniczym w Poznaniu szybko go dla Ciebie sprowadzimy. Staramy się wychodzić naprzeciw wszelkim twoim oczekiwaniom, dlatego też oprócz szybkiej dostawy do naszego punktu znajdującego się w jednym z większych miast, jakim jest Poznań, służymy Ci niezbędną pomocą. Możesz być pewny, że zrobimy wszystko, aby spełnić twoje oczekiwania pomóc Ci w odpowiednim wyborze. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem.

 

Delta Technika Poznań

 

Spawanie i pneumatyka to nie wszystko – mechatronika i sprężarki Poznań

Oprócz wymienionych wcześniej narzędzi spawalniczych w naszym punkcie sprzedaży znajdziesz urządzenia mechatroniczne oraz sprężarki. Poznań to duże miasto o prężnie działającej gospodarce, mamy świadomość, jak ważna jest dla Ciebie jakość i szybki dostęp do najlepszej jakości urządzeń. Odwiedź nas i przekonaj się, że mamy to, czego szukasz – całość naszej oferty możesz poznać na tej stronie internetowej. Wystarczy, że odwiedzisz wybraną kategorię produktów i sprawdzisz, czy znajdują się w niej potrzebne Ci elementy mechatroniczne, spawalnicze bądź sprężarki. Z pewnością znajdą tu coś dla siebie osoby, które poszukują nowego sprzętu wysokiej jakości, ale także ci, którzy chcą dokonać napraw swojego sprzętu. Na naszych półkach znajdziesz części zamienne, akcesoria i inne przydatne podczas reperacji dodatki. Pamiętaj, że nasz sklep spawalniczy w Poznaniu obsługują odpowiedni fachowcy, którzy postarają się rozwiązać każdy twój problem oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

sklep spawalniczy Poznańpneumatyka Poznań

Łatwo nas znaleźć

Jeżeli już wiesz, że chcesz kupić sprzęt spawalniczy, mechatroniczny lub sprężarkę w Poznaniu odwiedź Delta Technikę. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Wołczyńskiej 18/6. Zapraszamy wszystkich specjalistów, niezależnie od stażu, czy rodzaju wykonywanych obowiązków. Nasz asortyment sprawdzi się doskonale w wielu działaniach. Z odpowiednio dużym wyborem narzędzi i doradztwem doświadczonych fachowców z pewnością zrobisz tu udane zakupy. Ponadto, uzyskasz wiele rozległych informacji, przydatnych w doborze urządzenia, jak i w wykonywanych przez Ciebie czynnościach. Koniecznie odwiedzaj nas regularnie w poszukiwaniu nowości oraz promocji. Pneumatyka Poznań Delta Technika zaprasza!

 

Kontakt

Sprzedaż detaliczna

Lublin
Al. Spółdzielczości Pracy 107A
Tel/fax: 81 748-18-75
lublin@deltatechnika.pl

Warszawa
ul. Bronisława Czecha 69 A
Tel/fax: 22 812-69-96
wawa@deltatechnika.pl

Poznań
ul. Wołczyńska 18/6
Tel/fax: 61 83-07-223
poznan@deltatechnika.pl

Sprzedaż hurtowa

ul. Stanisława Lema 26, Lublin
+48 81 444-41-41
info@deltatechnika.pl

Obsługa partnerów handlowych

Region I
607 102 254
Region II
607 102 766
Region III
605 826 101
Region IV
607 102 866
Region V
607 102 868