ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. Tradycyjnie od blisko dwunastu lat w sosnowieckim Expo Silesia specjaliści spawalnictwa mają okazję zapoznać się z najnowszą ofertą urządzeń i sprzętu niezbędnych przy wykonywaniu procesów spawalniczych dla potrzeb przemysłu.

Nas również tam nie zabraknie! Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska.

 

Delta-Technika

Delta-Technika

Niezwykle miło jest nam poinformować, że otrzymaliśmy certyfikat Oficjalnego Dystrybutora firmy EMERSON AUTOMATION SOLUTIONS. 

UWAGA!!!

Z powodu epidemii koronawirusa TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ zostały przełożone na rok 2021! 

NOWY TERMIN – 08-11.04.2021

 

Co dwa lata, w Poznaniu spotyka się cała branża technologii motoryzacyjnej, aby zaprezentować najnowszą ofertę, technologie, sprzęt, elementy wyposażenia warsztatów, stacji obsługi pojazdów, myjni, stacji benzynowych oraz nowe rozwiązania blisko 20 tysiącom profesjonalistów! To największe i najważniejsze wydarzenie targowe tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Setki nowości, specjalne oferty targowe, produkty wyróżnione prestiżową nagrodą Złotego Medalu, prezentacje, warsztaty, szkolenia.

Nas również nie zabraknie. Zapraszamy serdecznie do pawilonu 3 stoiska numer 8. Będziemy tam na Państwa czekać!

Delta-Technika

automaticon

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon 2017 odbywające się w Warszawie w dniach 14-17 marca.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Hala I , stoisko D8

 

gazele_2016

Drodzy Klienci,
mamy ogromną przyjemność poinformować, iż nasza firma po raz kolejny z rzędu zdobyła nagrodę Gazela Biznesu.

Nasz sukces i stabilność przedsiębiorstwa zawdzięczamy przede wszystkim Państwu, to dzięki naszym relacjom i wspólnej pracy jesteśmy w stanie zdobywać takie wyróżnienia jak Gazele Biznesu. Dziękujemy za zaufanie, jakim Państwo nas obdarzyli i mamy nadzieję na dalszą, tak owocną współpracę.

kartka-swiateczna

winieta_HPS16_v2

Firma Delta-Technika zaprasza na 7 Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance, które odbędą się w Krakowie w dniach 06-07 Października.

winieta_HPS16_v2
Zapraszamy na XI Międzynarodowe Targi Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania, Napędów i Mechatroniki, które odbędą się w Katowicach w dniach 18-20.10.2016.

Firma Delta-Technika zaprasza na targi pneumatyki Pneumaticon, które odbędą się w Kielcach w dniach 09-11.03.2016. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie targów: pneumaticon.targikielce.pl.
Dofinansowanie