O firmie

Witamy na stronie firmy Delta-Technika Sp. z o.o.

Rozpoczęliśmy działalność w październiku 1996 roku i od tego czasu staramy się świadczyć kompleksowe usługi dla klientów hurtowych i detalicznych w zakresie techniki sprężonego powietrza m.in. (sprężarki, kompresory, osuszacze ), techniki spawalniczej (urządzenia spawalnicze, akcesoria). W tych obszarach nasza oferta obejmuje sprzedaż, doradztwo oraz serwis urządzeń na terenie całego kraju. W 2008 roku uruchomiliśmy produkcję siłowników pneumatycznych zgodnych ze standardami ISO 6432, ISO 15552, ISO21287 oraz siłowników kompaktowych i dociskowych. Obecnie jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć wybrany siłownik w ciągu 24h. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług w 2008 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001. Nasza orientacja pro-jakościowa pozwala na oferowanie kompleksowych i rzetelnych usług oraz trwałych i objętych pełną gwarancją produktów.

Współpracując z renomowanymi dostawcami zagranicznymi i krajowymi możemy zaproponować produkty w trzech głównych grupach towarowych:

1. TECHNIKA SPRĘŻONEGO POWIETRZA

FINI (kompresory śrubowe, tłokowe i spiralne)
OMI (osuszacze ziębnicze, osuszacze adsorpcyjne, filtry liniowe, chillery i schładzalniki)
CSC (zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki wyrównawcze)
TEKMA, CAMOZZI, CKD, AVENTICS ( siłowniki pneumatyczne, zawory pneumatyczne, elektrozawory, zawory procesowe, wyspy zaworowe, zawory VIP, złącza i przewody)
VALBIA (siłowniki obrotowe/wahadłowe, zawory kulowe i przepustnice)
COPRAX (instalacje sprężonego powietrza)

2. TECHNIKA SPAWALNICZA

TELWIN, WELDMAN (spawarki transformatorowe, spawarki inwertorowe typu: MMA, TIG, MIG- MAG, zgrzewarki, przecinarki plazmowe, prostowniki oraz prostowniki z rozruchem)

Zapraszamy do naszych oddziałów w Lublinie , Warszawie  lub do kontaktu z naszymi doradcami techniczno-handlowymi będącymi do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju.

Więcej informacji o punkcie w Lublinie znajdziesz tutaj »

Więcej informacji o punkcie w Warszawie znajdziesz tutaj »

Region I
Region II
Region III
Region IV
Region VDofinansowanie