Delta Technika – Lublin

Sklep spawalniczy i pneumatyka Lublin

Punkt firmowy Delta-Technika Sp. z o.o. zlokalizowany w Lublinie, przy Al. Spółdzielczości Pracy 107A łączy się nierozerwalnie z wieloletnią historią i tradycją firmy, a także reprezentuje jej aktualne kierunki rozwoju. Delta – Technika to o wiele więcej niż miejsce sprzedaży sprężarek lub sklep spawalniczy. Lublin i fachowcy, którzy mają okazję w nim pracować, mogą liczyć nie tylko na różnorodny sprzęt najwyższej jakości, ale także na rzeczowe doradztwo w sprawach takich jak technika sprężonego powietrza, mechatronika, spawanie, czy pneumatyka. Lublin, okolice i specjaliści z całej Polski – zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży!

pneumatyka Lublin

Sprężarki, mechatronika i spawarki Lublin – warto nas odwiedzić!

Obecnie to nie tylko punkt sprzedaży detalicznej, gdzie klienci mogą dokonać bezpośredniego zakupu z przekroju szerokiej oferty firmowej, w której skład wchodzą pneumatyka, spawalnictwo, czy mechatronika. Posiadamy jedynie wysokiej klasy urządzenia w zróżnicowanej gamie zastosowań oraz niezbędne akcesoria i osprzęt. Nasi doradcy techniczno-handlowi  umówią się na dogodny termin spotkania i pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru. Mają także możliwość negocjacji cen, terminów płatności i warunków dostawy.

Odwiedź nas, jeżeli poszukujesz dobrej sprężarki powietrza, różnego rodzaju akcesoriów, czy spawarki. Lublin i okolice zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą stroną internetową oraz pełną ofertą, która się na niej znajduje.

spawarki LublinLublin pneumatyka

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu techniką spawalniczą stworzyliśmy stanowisko specjalisty ds. spawalnictwa. Nasz wysokiej klasy fachowiec udzieli potrzebnych, nawet bardzo szczegółowych informacji o oferowanym sprzęcie, pomoże wybrać optymalne rozwiązanie, zorganizuje pokaz lub szkolenie. Nasz punkt przy Spółdzielczości Pracy 107A to po prostu mały wielki sklep!

Pneumatyka i sklep spawalniczy Lublin

Wierzymy, że zainteresowała Cię oferta usług i towaru naszego sklepu spawalniczego. Lublin i okolice zachęcamy do odwiedzenia nas i przekonania się, że mamy to, czego potrzebujesz. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej, wystarczy odwiedzić kartę danego producenta, urządzenia lub innego produktu, by poznać jego szczegóły techniczne i zastosowanie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych techniką sprężonego powietrza, techniką spawalniczą, mechatroniką. Oferujemy:
– szeroką ofertę urządzeń i akcesoriów
– profesjonalną obsługę i doradztwo
– szkolenia, testy i pokazy
– usługi serwisowe

Każdy z naszych klientów przekonał się, że najwyższą wartością jest dla nas zadowolenie klienta. Z tego powodu na naszych półkach znalazły się jedynie produkty o najwyższej jakości, pochodzące z fabryk zaufanych producentów. Wszystkie nasze produkty należą do sprawdzonych i godnych zaufania urządzeń, niezależnie od tego, czy są to sprężarki powietrza, motoreduktory, siłowniki, czy spawarki. Lublin i jego specjaliści z branży często do nas powracają, stając się stałymi klientami. Dołącz do nich i Ty!

Delta Technika – pneumatyka Lublin. Zapraszamy!

Delta Technika Lublin

Trafisz do nas z łatwością:

Skorzystaj z poniższej mapy, aby w szybki i prosty sposób trafić do naszego punktu sprzedaży.

 

 
Dofinansowanie