Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Technika sprężonego powietrza: urządzenia ciśnieniowe

Jeżeli szukasz wysokiej jakości sprężarki powietrza lub innych urządzeń ciśnieniowych – trafiłeś w dobre miejsce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działu „technika sprężonego powietrza” i wyboru potrzebnych Ci narzędzi. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz różnego rodzaju urządzenia ciśnieniowe, mające swoje zastosowanie w wielu działaniach. Jeśli chciałbyś, abyśmy pomogli Ci w wyborze, skontaktuj się z nami jedną z preferowanych przez Ciebie form kontaktu. Jesteśmy do twojej dyspozycji.

Urządzenia ciśnieniowe, sprężarki powietrza i części do sprężarek – znajdziesz je w Delta-Technika!

W naszym sklepie opieramy się przede wszystkim na trzech filarach produktów. Jednym z nich są urządzenia ciśnieniowe, czyli narzędzia techniki sprężonego powietrza. Znajdują one swoje zastosowania w wielu dziedzinach, takich jak na przykład przemysł, motoryzacja, czy nawet czynności wykonywane w domu. Sama zasada działania sprężarek powietrza jest dość prosta: zwiększają ciśnienie gazów. Praktyka jest już nieco bardziej skomplikowana i warto się z nią wcześniej zapoznać.

Sprężarki powietrza i ich rodzaje. Które z nich trzeba znać?

W naszej ofercie znalazły się trzy z nich. Sprężarki powietrza podzieliliśmy na sprężarki tłokowe, śrubowe i spiralne. Pierwszy wymieniony przez nas rodzaj, sprężarki tłokowe, to bodaj najpopularniejsze i najczęściej spotykane rozwiązanie. Jest tak, z powodu ich niezawodności oraz skuteczności. Ich działanie opiera się na ruchu tłoka (lub tłoków), który naciska na powietrze zwiększając jego ciśnienie. Kompresory powietrza typu śrubowego powodują sprężenie gazu poprzez zmniejszanie przestrzeni między obracającymi się śrubami. Sprężarki spiralne zaś działają na zasadzie ruchu jednej ruchomej spirali, na drugiej, nieruchomej. Każda z tych sprężarek posiada odmienne właściwości, dlatego tak ważna jest świadomość, do jakich zadań ma być przeznaczona. Z tego powodu zapraszamy do wcześniejszej konsultacji z nami. Wysłuchamy twoich potrzeb i postaramy się doradzić, która sprężarka powietrza będzie dla Ciebie odpowiednia.

Nasza oferta to jednak nie tylko urządzenia ciśnieniowe – znajdziesz tu również części do sprężarek, które pomogą Ci dokonać podstawowych reperacji i zachować Twój sprzęt w dobrym stanie. Dbamy o to, aby w naszej ofercie znajdowały się części do sprężarek różnych modeli, wobec czego możesz wybierać spośród wielu produktów.

Części do sprężarek – wszystko, czego potrzebujesz

Nasze części do sprężarek to przede wszystkim pompy, zawory, oleje i presostaty. Niektóre awarie, choć wyglądają groźnie, wcale nie muszą oznaczać wymiany całego sprzętu. W wielu przypadkach wystarczy zaopatrzyć się w nowe części do sprężarek. Prostych konserwacji i wymiany elementów możesz dokonać samemu. Jeżeli czujesz, że Twoja sprężarka potrzebuje renowacji, nie wahaj się, zamów potrzebne Ci elementy i nadaj jej nowe życie!
Dofinansowanie