Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Cube z napędem bezpośrednim

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sprężarki Cube z napędem bezpośrednim

Kompresory Cube SD z napędem bezpośrednim są nowoczesnymi urządzeniami działającymi w technice sprężonego powietrza. Cechuje je przede wszystkim innowacyjny system bezprzekładniowego przekazywania napędu, co przekłada się na dynamiczność tych maszyn. Co więcej, sprężarki Cube z napędem bezpośrednim zostały wyposażone w sterownik elektroniczny ETMII, który poprzez kontrolowanie pracy oraz nadzorowanie wszelkich funkcji, niezbędnych do prawidłowego działania sprężarki, niezwykle upraszcza użytkownikowi obsługę. Kompresory Cube z napędem bezpośrednim, ze względu na swój szeroki zakres działania, znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle maszynowym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w kolejnictwie oraz budownictwie.

Sprężarki Cube z napędem bezpośrednim posiadają jeszcze jeden, bardzo cenny atut, jakim jest niski poziom hałasu podczas pracy. Dzięki temu nie przeszkadzają w wykonywaniu innych czynności. Tego typu kompresory są doceniane przez wiele dużych fabryk, a także profesjonalistów, co jedynie potwierdza ich skuteczność.

Dowiedz się więcej o sprężarkach Cube z napędem bezpośrednim

Kompresory Cube z napędem bezpośrednim korzystają z zasilania o napięciu 400V. Duża moc oraz skuteczne i ciche funkcjonowanie to najlepsze określenie tego sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami tej, jak i innych kategorii. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat któregoś z modeli, jesteśmy do Państwa dyspozycji
Dofinansowanie