Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Siłowniki pneumatyczne i elektryczne

SIŁOWNIKI PNEUMATYCZNE
I ELEKTRYCZNE  – PRODUCENT

      Delta Technika ma w swojej ofercie siłowniki pneumatyczne liniowe własnej produkcji (TEKMA), a także asortyment innych znanych producentów (m.in. CAMOZZI, AVENTICS).

     Do najpopularniejszych siłowników pneumatycznych należą serie zgodne z normami ISO6432 (TGL, TGL-C), ISO15552 (TGD, TGI, TGG), ISO21287(ACP) oraz UNITOP (TDV). Są one wykonywane na zamówienie klienta w naszej centrali w Lublinie w ciągu 24h!

 Do oferowanych przez nas siłowników pneumatycznych zapewniamy osprzęt, który stanowią m.in. różnego typu mocowania i czujniki położenia tłoka. Do większości siłowników zapewniamy także zestawy naprawcze.

 Kolejną grupę siłowników pneumatycznych stanowią siłowniki obrotowe TEKMA, wykorzystywane do uruchomienia elementów armatury przemysłowej typu zawory kulowe i przepustnice. Są one podobnie jak siłowniki pneumatyczne liniowe sterowane przy pomocy sprężonego powietrza.

   Siłowniki elektryczne inaczej nazywane też napędami elektrycznymi obrotowymi to kolejny produkt marki TEKMA w naszej ofercie. Podobnie jak siłowniki pneumatyczne obrotowe służą one przede wszystkim do sterowania zaworami kulowymi i przepustnicami.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi w celu dobrania odpowiedniego siłownika i osprzętu do Państwa wymagań i oczekiwań.
Dofinansowanie