Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Olejowe

Sprężarka olejowa tłokowa – ekonomiczne i pewne rozwiązanie

Na tej strony znajdziecie Państwo produkt typu sprężarka olejowa. Sprężarki tłokowe są najpopularniejszym rodzajem kompresorów. Zasada działania tego urządzenia jest względnie prosta – poruszający się w jej wnętrzu tłok kompresuje powietrze i tym samym zwiększa jego ciśnienie. Takie rozwiązanie jest cenione za swoją prostotę, bezawaryjność i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród specjalistów. Kompresor olejowy różni się od kompresora bezolejowego tym, że jego elementy sprężające smarowane są olejem w sposób rozbryzgowy tak, aby jego ruch był płynny i ograniczał tarcie do minimum. Dzięki temu Kompresor olejowy tłokowy może pracować efektywnie i bezawaryjnie. Tak więc, jeżeli jesteś zwolennikiem urządzeń, które cechują się długą żywotnością, a zarazem są skuteczne w swoich działaniach, to sprężarka olejowa z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Kompresor olejowy – wybierz odpowiedni model

Wśród naszych kompresorów olejowych znajdziesz sprężarki z napędem bezpośrednim lub z napędem pasowym, ponadto sprężarki jednostopniowe oraz dwustopniowe o różnej mocy. Aby dowiedzieć się o nich więcej, po prostu odwiedź kartę danego produktu. Znajdziesz tam krótki opis konkretnej sprężarki olejowej oraz tabelę z danymi technicznymi. Dzięki nim, będziesz mógł dobrać kompresor, który sprawdzi się w wykonywanych przez Ciebie pracach. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi sprężarkami. Kompresory olejowe stanowią jedynie niewielką część naszej bogatej oferty! Wierzymy, że w Delta – Technika znajdziesz to, czego szukasz. Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji, to serdecznie zapraszamy do telefonicznego kontaktu lub do odwiedzenia nas, w którymś z naszych punktów handlowych – w Warszawie, Poznaniu, bądź Lublinie. W każdym z nich znajdują się specjaliści, którzy opowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą Ci dobrać odpowiedni sprzęt.

Sprężarka olejowa tłokowa jako urządzenie najwyższej klasy

Pragniemy Cię zapewnić, że wszystkie produkty, w tym sprężarka olejowa tłokowa, zbudowana jest z myślą o nawet najbardziej wymagających klientach. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest bezawaryjność urządzeń, dlatego każde z nich, wliczając także kompresor olejowy, pochodzi od renomowanego producenta, specjalizującego się w konstruowaniu urządzeń o najwyższej trwałości. Dzięki temu, możemy zapewnić Cię, że w Delta – Technika otrzymasz to, co najlepsze! Zapraszamy do punktów sprzedaży – przyjdź i sprawdź nasze urządzenia osobiście! Do zobaczenia.
Dofinansowanie