Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Złącza wtykowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Złącze wtykowe

W Delta-Technika znajdziesz złącze wtykowe w niemalże w każdym rozmiarze i odpowiedniej funkcji. Posiadamy złączki proste, grodziowe, kątowe, trójniki, czwórniki i wiele więcej! Nasze złączki wtykowe często znajdziesz w urządzeniach, liniach technologicznych gdzie wykorzystywane jest sprężone powietrze. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z listą naszych produktów i odnalezieniu właściwej  złączki wtykowej.

Jak działa złącze wtykowe? Jest to prosty element pneumatyki, dzięki któremu możemy połączyć różnego rodzaju przewody z elementami układów pneumatycznych. Wystarczy wcisnąć przewód do złączki i od razu mamy szczelne połączenie. Dzięki temu między przewodem, a układem pneumatycznym zachowana jest ciągłość przepływu, na przykład, sprężonego powietrza. Szeroki wybór złączek wtykowych pozwala na swobodne działanie i dobieranie odpowiadającej nam konfiguracji całego układu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostej złączki, czy czwórnika, wierzymy, ze na naszych półkach znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Złączka wtykowa najwyższej jakości

Kiedy wiemy już jak działa złączka wtykowa możemy przejść do wyboru odpowiedniego produktu. Do wyboru jest aż około 200 różnych złączek! W ramach pytań lub chęci zapytania o poradę prosimy o kontakt, razem na pewno uda się nam dokonać właściwego wyboru. Jeżeli interesuje Cię złącze wtykowe – pamiętaj. Delta – Technika będzie najlepszym wyborem! Zapraszamy do punktów sprzedaży.

Sprawdź również nasze wyłączniki ciśnienia .
Dofinansowanie