Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Zawory kulowe i przepustnice

Zawory kulowe i przepustnice powietrza w Delta Technika

Wsród naszej oferty obok skomplikowanych urządzeń o pokaźnych rozmiarach znajdują się także mniejsze i zdecydowanie prostsze narzędzia, takie jak na przykład zawory kulowe, czy przepustnice powietrza. Mimo swojej pozornej prostoty są one niezbędnym elementem wielu zakładów pracy i warsztatów.

Proces działania i zastosowanie zaworów kulowych jest niezwykle proste. Spotkamy się z nimi w niektórych domach, wspomnianych warsztatach, ogrodach, ale także na przykład w naftownictwie. Odpowiadają za umożliwienie lub uniemożliwienie ruchu gazom lub cieczom. Dzięki jednemu ruchowi możemy przekręcić dźwignię zaworu i zależnie od potrzeb otworzyć lub zamknąć obieg. W naszej ofercie posiadamy zawory kulowe ręczne serii 307, serii 308 oraz zawory kulowe mini serii 303 i serii 304. Wszystkie z nich posiadają wysoką odporność na temperatury, uszkodzenia techniczne i zużycie. Na pewno doskonale spełnią swoje zadanie w Twoim miejscu pracy!

Przepustnice powietrza

Oferowane przez nas przepustnice powietrza , mogą być sterowane ręcznie, elektrycznie lub pneumatycznie. Dodatkowo są odpowiednio chronione przed czynnikami takimi jak korozja. Zakres temperatur, z którymi mogą pracować nasze przepustnice to nawet 230 stopni Celsjusza. Warto wiedzieć, że przepustnice powietrza znajdujące się w tej kategorii spełniają szereg wymagań aplikacji przemysłowych. Więcej informacji znajdziesz w tabeli danych technicznych produktu.

Sprawdź również nasze Elektrozawory
Dofinansowanie