Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Elektrozawory i zawory pneumatyczne

Elektrozawór do sprężarek – niezbędny element przetłaczania gazów i płynów

Jeżeli trafiłeś na tę stronę na pewno wiesz czym są zawory do sprężarki. Krótko mówiąc są to urządzenia do kontrolowania i sterowania przepływem płynu lub gazu w całym układzie. Zawór sprężarki naturalnie dotyczy drugiego wymienionego medium, czyli gazu. Jeżeli Twoja praca wymaga podobnych działań ze sprężonym powietrzem, tego typu urządzenie na pewno znajdzie zastosowanie w Twoim warsztacie. Odwiedzając Delta Technika i przeglądając naszą ofertę masz pewność, że oferowane produkty pochodzą od najlepszych i sprawdzonych producentów. Wśród nich warto na pewno wymienić: firmę Tekma, Camozzi, Aventics (inaczej BOSH) i CKD. Zawory sprężarki, które u nas znajdziesz, dzielą się na wiele różnych podtypów:

• Elektrozawory
• Zawory pneumatyczne
• Wyspy zaworowe
• Zawory ręczne, mechaniczne i nożne
• Zawory logiczne, szybkiego spustu, zwrotne, przepływowe
• Elektrozawory membranowe do różnych mediów
• Zawory pneumatyczne kątowe
• Zawory aksjalne
Zawory przemysłowe

Oczywiście oferta wybiega poza zawory do sprężarek – u nas znajdziesz to, czego szukasz! Od przyrządów spawalniczych, po urządzenia mechatroniczne!

Oferowane przez nas zawory do sprężarek i układów sprężonego ciśnienia pozwolą Ci na przedłużenie życia Twojego sprzętu. Zdecydowanie łatwiej i taniej jest dokonać małych napraw lub wymiany elementu, niż zakupić zupełnie nowy kompresor. Nasi specjaliści chętnie doradzą Ci, w jaki sposób przywrócić Twoje urządzenia do sprawności oraz podpowiedzą najlepszy wybór. Markowe, sprawdzone i niedrogie zawory do sprężarek czekają!

Elektrozawory przemysłowe – bezcenne wsparcie Twojej pracy

Jeżeli już wiesz, który zawór sprężarki jest Ci potrzebny – daj nam znać. Odwiedź nas w Lublinie, Warszawie lub Poznaniu, lub po prostu zadzwoń albo napisz e-mail. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo! Nie czekaj, zamów zawory przemysłowe odpowiedniego typu!

Kontakt

Sprzedaż detaliczna

Lublin
Al. Spółdzielczości Pracy 107A
Tel/fax: 81 748-18-75
lublin@deltatechnika.pl

Warszawa
ul. Bronisława Czecha 69 A
Tel/fax: 22 812-69-96
wawa@deltatechnika.pl

Poznań

Tel/fax: 61 83-07-223
poznan@deltatechnika.pl

Sprzedaż hurtowa

ul. Stanisława Lema 26, Lublin
+48 81 444-41-41
info@deltatechnika.pl

Obsługa partnerów handlowych

Region I
607 102 254
Region II
607 102 766
Region III
605 826 101
Region IV
607 102 866
Region V
607 102 868