Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Zawory kulowe nierdzewne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zawory kulowe nierdzewne

Przyjęło się, że zawory kulowe nierdzewne (lub w innych odmianach) są najbardziej powszechnym rodzajem zaworów. Możemy je znaleźć właściwie wszędzie, bowiem zawory nierdzewne pojawiają się w halach przemysłowych, magazynach, chłodniach, instalacjach które narażone są na rdzę. Swoją popularność zawór kulowy nierdzewny zawdzięcza prostocie, a przez to bezawaryjności i łatwemu użytkowaniu.

Zawór kulowy nierdzewny – prostota i jakość

Zawory kulowe nierdzewne, choć to oczywiste, są odporne na korozję. Śmiało można zaufać im podczas długich lat pracy. Ciągły kontakt z wodą, czy częste wystawianie na czynniki atmosferyczne nie stanowią problemu dla oferowanych przez nas zaworów kulowych nierdzewnych. Postaw na prostotę, postaw na sprawdzone rozwiązania – odwiedź nas i zapytaj o interesujące Cię zawory.

Wśród naszych produktów znajdziesz zawory nierdzewne jednoczęściowe 400 i 401, dwuczęściowe 400 i 402, trzyczęściowe 400 i 403 oraz trzydrogowe 400, 404 i 405. Poza tym w dziale produktowym znajdują się zawory mosiężne. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty! W razie ewentualnych pytań daj nam znać telefonicznie lub e-mailowo! Pamiętaj – jeżeli interesują Cię zawory kulowe nierdzewne postaw na Delta – Technikę. Zapraszamy do punktów sprzedaży.

Sprawdź również nasze Elektrozawory
Dofinansowanie