Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Złącza skręcane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Złączki skręcane – doskonałe uzupełnienie Twojego układu sprężonego powietrza

Czasami nasz układ sprężonego powietrza potrzebuje odpowiedniego medium, które połączy jego kolejne elementy. W tym zadaniu doskonale sprawdzi się złączka skręcana wykonana z niklowanego mosiądzu. Dzięki nim połączysz zbiorniki, przewody, czy inne urządzenia, które znajdują się w Twoim zakładzie pracy. Wszystkie oferowane przez nas produkty opatrzone są dużym zdjęciem, opisem i specjalną tabelą danych technicznych. Dzięki niej dowiesz się, czy dane złącza skręcane posiadają potrzebne Ci właściwości. Aby dać naszym klientom możliwie duży wybór postanowiliśmy umieścić w ofercie Delta Techniki kilka rodzajów złączek skręcanych. Należą do nich na przykład:

  • złączki proste
  • łączniki przewodów
  • złączki proste banjo
  • złączki kontowe różnego rodzaju
  • trójniki

Wierzymy, że na pewno odnajdziesz potrzebną Ci złączkę skręcaną. Zróżnicowane urządzenia odnajdą się w każdym warsztacie lub zakładzie pracy. Aby dowiedzieć się więcej o wybranym produkcie kliknij po prostu w przycisk „Czytaj dalej”.

Wytrzymałe i funkcjonalne – złącza skręcane

Oferowane złączki nadają się do transportu sprężonego powietrza albo innego medium (również próżni) o niedużym ciśnieniu. Ich maksymalna odporność na ciśnienie to 15 barów, a zakres temperatur waha się od 0 do +80 stopni Celsjusza. Niklowany mosiądz sprawi, że złącza skręcane nie zardzewieją i będą nam służyły przez długi czas pracy. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi pozycjami! Do zobaczenia w Delta Technika.

Sprawdź również nasze wyłączniki ciśnienia .
Dofinansowanie