Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Micro z napędem pasowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Sprężarki Micro z napędem pasowym

Kompresory Micro z napędem pasowym są częścią rodziny sprężarek śrubowych. Dzielą się one na kilka wersji, dzięki czemu ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Na rynku można znaleźć wersje wzbogacone o osuszacz wbudowany lub wolnostojący, wersje zabudowane lub na zbiorniku poziomym, czy też wersje stałoobrotowe lub zmiennobrotowe. To sprawia, że kompresory Micro z napędem pasowym stawiają czoła wymaganiom i oczekiwaniom klientów. Tak jak wiele urządzeń pracujących w technologii sprężonego powietrza, tak sprężarki Micro z napędem pasowym zostały stworzone z myślą o jak największej wydajności i ekonomiczności. Właśnie dlatego, modele z tej kategorii zostały wyposażone we wtrysk oleju MICRO, co niesie za sobą wiele korzyści.

Wybierając sprężarkę z rodziny Micro, mogą być Państwo pewni bezawaryjności, a także znacznego spadku zużycia energii, bowiem ich przeznaczeniem jest eliminowanie strat mocy i płynna, bardzo wydajna praca. Kompresory Micro z napędem pasowym zostały wzbogacone o technikę mikroprocesowego sterownika z wielozadaniowym wyświetlaczem LCD i intuicyjnym menu. Na ekranie mogą Państwo znaleźć takie informacje jak m.in: bieżące ciśnienie pracy, całkowity czas pracy sprężarki, czas pracy sprężarki pod obciążeniem, a także temperaturę oleju. Dzięki tej funkcji, sprężarki Micro z napędem pasowym znacząco ułatwiają pracę i sprawiają, że staje się przyjemniejsza.

Kompresory Micro z napędem pasowym sprawdzą się idealnie, jeżeli poszukują Państwo urządzenia łatwego w obsłudze, które jest nadzwyczaj oszczędne w przypadku energii. Gdyby chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat któregoś z modeli będących w naszej ofercie, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Dofinansowanie