Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Plus z napędem pasowym

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Sprężarki Plus z napędem pasowym

Kompresory Plus z napędem pasowym należą do sprężarek śrubowych. Dzielą się one na posiadające osuszacz chłodniczy wbudowany lub wolnostojący, na zabudowane lub na zbiorniku poziomym, a także na wersję stałoobrotową lub zmiennobrotową.

Sprężarki Plus z napędem pasowym zostały wyposażone w falownik, a także w technologię zmiennej prędkości obrotowej. Mogą Państwo regulować prędkość obrotową silnika, co przekłada się na wytwarzanie sprężonego powietrza dokładnie w takiej mierze, jaka jest potrzebna. Ponadto, kompresory Plus z napędem pasowym są niezwykle ekonomiczne, gdyż skutecznie eliminują straty mocy, nie tracąc przy tym wydajności. Dzięki tej funkcji, koszty energii znacząco spadają, a działanie kompresora nie zmienia się. Co więcej, posiadają Państwo nieustanną kontrolę nad wartościami ciśnienia sprężonego powietrza, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów.

Sprężarki Plus z napędem pasowym otrzymały także innowacyjny sterownik mikroprocesowy, pozwalający na sterowanie jednym, a także czterema urządzeniami naraz, które również zostały wyposażone w wyświetlacz LCD i rozwijanie menu. Na wspomnianym menu, znajdą Państwo takie dane jak m.in. status sprężarki, ciśnienie pracy, status wentylatora, czy temperaturę oleju. Jest to dogodne ułatwienie, świetnie sprawdzające się w przypadku trudniejszych zadań.

Sprężarki Plus z napędem pasowym znajdą swoje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, a już z pewnością w znaczący sposób przyczynią się do spadku zużycia energii. Jeżeli zależy Państwu na skutecznych i bardzo sprawnych działań przy użyciu techniki sprężonego powietrza, jest to najlepszy wybór. Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat któregoś z obecnych w naszej ofercie modeli, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Dofinansowanie