Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Elektrozawory

Elektrozawory Tekma – sprawdzony sposób na sprawną pracę

Jeżeli zdążyłeś zapoznać się z naszą stroną, na pewno udało Ci się zdobyć garść informacji o firmie Tekma. Elektrozawory tej firmy należą do produktów z najwyższej półki i znane są z bezawaryjności oraz dobrego wykonania. Polecamy ten produkt wszystkim, którym zależy na doskonałej jakości w przystępnej cenie – jeżeli nie możesz sobie pozwolić na przerwanie pracy z powodu awarii, zdecydowanie powinieneś poznać nasze produkty!

Jak działa zawór elektryczny?

Zawór elektryczny to urządzenie, które pozwala nam na odcięcie lub kontrolowanie i sterowanie przepływem gazów i płynów, a sercem samego narzędzia jest specjalna cewka. Jak widać sama zasada działania elektrozaworów jest dość prosta, dlatego znalazła zastosowanie w bardzo wielu branżach.

Zawory elektryczne możemy podzielić biorąc pod uwagę ich cechy takie jak:

• rodzaju materiału przepływającego przez elektrozawór (płyn, gaz)
• liczba możliwych położeń
• zastosowanie rdzenia zanurzonego, kotwicy, lub tłoczka

Jeżeli potrzebujesz narzędzia, jakim jest zawór elektryczny odwiedź Delta Technikę! Nasze punkty sprzedaży znajdziesz w kilku większych miastach Polski. Odwiedź dział „kontakt”, by dowiedzieć się więcej!

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

W naszej ofercie znajdziesz również inne rodzaje zaworów i akcesoriów! Wszystkie produkty pochodzą od znanych i wypróbowanych producentów – Tekma oraz Camozzi, wobec czego masz pewność, że otrzymujesz to, co najlepsze. Elektrozawory Delta Technika – polecamy!

Jakie są zalety elektrozaworów Tekma?

Tekma to uznana na rynku polskim i europejskim marka specjalizująca się między innymi w produkcji elektrozaworów na potrzeby przemysłu. Do głównych zalet jej produktów należą:

  • bardzo dobra jakość wykonania – wynika z zastosowania w procesie produkcji odpowiedniej klasy surowców oraz technologii
  • wysoka precyzja działania i niezawodność – konstrukcja zaworów pozwala dostosować je do specyficznych wymogów i oczekiwań
  • trwałość i niska awaryjność,

W naszej ofercie dostępne są zawory o zróżnicowanych parametrach technicznych oraz zastosowaniach – sprawdzą się one w wielu branżach, takich jak przemysł chemiczny, spożywczy, zakłady oczyszczania ścieków, sieci wodociągowe i wiele innych.

Dlaczego warto sięgnąć po elektrozawory Tekma?

Wymienione wyżej zalety zaworów przekładają się na liczne korzyści płynące z ich zastosowania w instalacjach przemysłowych. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z prostą konstrukcją oraz niską awaryjnością czynią z elektrozawórów Tekma rozwiązanie bardzo wygodne w użytku i ekonomiczne. Nie wymagają one częstych napraw ani wymiany, a to oznacza mniejsze koszty eksploatacji i mniej generujących straty przestojów w pracy. Z kolei znakomita precyzja działania umożliwia pracę całego systemu z optymalną wydajnością i przy minimalnych stratach energii lub surowców – co również przekłada się na niższe koszty prowadzenia działalności, a przy tym pozwala uzyskać pożądaną jakość produkcji.

Szukasz elektrozaworów do własnego zakładu, ale nie wiesz, na jakie rozwiązanie się zdecydować? Skontaktuj się z nami! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz wątpliwości dotyczące oferty.
Dofinansowanie