Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Elektrozawory

Elektrozawory Tekma – sprawdzony sposób na sprawną pracę

Jeżeli zdążyłeś zapoznać się z naszą stroną, na pewno udało Ci się zdobyć garść informacji o firmie Tekma. Elektrozawory tej firmy należą do produktów z najwyższej półki i znane są z bezawaryjności oraz dobrego wykonania. Polecamy ten produkt wszystkim, którym zależy na doskonałej jakości w przystępnej cenie – jeżeli nie możesz sobie pozwolić na przerwanie pracy z powodu awarii, zdecydowanie powinieneś poznać nasze produkty!

Jak działa zawór elektryczny?

Zawór elektryczny to urządzenie, które pozwala nam na odcięcie lub kontrolowanie i sterowanie przepływem gazów i płynów, a sercem samego narzędzia jest specjalna cewka. Jak widać sama zasada działania elektrozaworów jest dość prosta, dlatego znalazła zastosowanie w bardzo wielu branżach.

Zawory elektryczne możemy podzielić biorąc pod uwagę ich cechy takie jak:

• rodzaju materiału przepływającego przez elektrozawór (płyn, gaz)
• liczba możliwych położeń
• zastosowanie rdzenia zanurzonego, kotwicy, lub tłoczka

Jeżeli potrzebujesz narzędzia, jakim jest zawór elektryczny odwiedź Delta Technikę! Nasze punkty sprzedaży znajdziesz w kilku większych miastach Polski. Odwiedź dział „kontakt”, by dowiedzieć się więcej!

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą!

W naszej ofercie znajdziesz również inne rodzaje zaworów i akcesoriów! Wszystkie produkty pochodzą od znanych i wypróbowanych producentów – Tekma oraz Camozzi, wobec czego masz pewność, że otrzymujesz to, co najlepsze. Elektrozawory Delta Technika – polecamy!
Dofinansowanie