Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Złącza wtykowe metalowe pneumatyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Złączki wtykowe pneumatyczne – duży wybór, wysoka funkcjonalność

Jeżeli szukasz elementów, które uzupełnią Twój układ sprężonego powietrza, na pewno zainteresują Cię nasze złącza wtykowe pneumatyczne. Przystosowane do pracy pod ciśnieniem do 16 bar i temperatury od -20 stopni Celsjusza do +80 stopni Celsjusza złączki na pewno doskonale odnajdą się w Twoim zakładzie pracy. Wykonane z niklowanego mosiądzu złączki pneumatyczne z pewnością będą bezawaryjnie służyły Ci przez długie lata.

Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy ponad dwadzieścia różnego rodzaju złącz wtykowych pneumatycznych – chcemy mieć pewność, że w Delta Technice odnajdziesz narzędzie, którego potrzebujesz. Wśród złącz znajdują się takie modele jak: złącza proste, O-ring, bajo, złącza kątowe, trójniki, czwórniki, czy złącza 45 stopni. Zachęcamy do zapoznania się z opisem i tabelą danych technicznych każdego z interesujących Cię produktów. Odnajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje.

Złączki pneumatyczne – medium w układzie pneumatycznym

Prezentowane złączki pneumatyczne doskonale nadadzą się na medium w układzie sprężonego powietrza – mogą łączyć jego poszczególne elementy w bezpieczny i pewny sposób. Oprócz tego w ofercie Delta Techniki znajdują się inne rodzaje złącz – np. wtykowe, skręcane lub szybkozłączki. Jeżeli poszukujesz tego typu elementów, koniecznie nas odwiedź. Nasi fachowcy na pewno odpowiedzą na Twoje ewentualne pytania i doradzą, która złączka wtykowa pneumatyczna najlepiej odnajdzie się w Twoim warsztacie. Zapraszamy!

Sprawdź również nasze wyłączniki ciśnienia .
Dofinansowanie