Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Zawory kulowe mosiężne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zawór kulowy – cena sprawnego działania

Jak powszechnie wiadomo zawory kulowe są bardzo szeroko stosowanym, niezawodnym i tanim rozwiązaniem. Można je spotkać w wielu dziedzinach pracy, na przykład w naftownictwie, czy budowlance, ale także niemalże każdym domu. Służą nam jako narzędzie do sterowania przepływu wody w ogrodach, w razie potrzeby odcinają lub przepuszczają gaz, znajdziemy je także w łazienkach, gdzie pomogą nam zakręcić wodę. Zawór ręczny tego typu zbudowany jest najczęściej z korpusu, gniazda, kuli, dźwigni (drążka) oraz wałka zwrotnego. Tych kilka elementów wystarcza, by dać nam naprawdę uniwersalne i działające narzędzie.

Zawory ręczne – kulowe. Znajdziesz je w Delta Technika

Jeżeli któreś z zaworów mogą poszczycić się prostotą działania i niskim kosztem zakupu, to są to własnie zawory kulowe. Cena urządzenia jest naprawdę niska, a jego działanie opiera się o jedną zasadę. Wystarczy obrót dźwigni o 90 stopni, aby zawory ręczne tego typu zablokowały przeływ powietrza lub płynu. W naszej ofercie znajdziesz zawory kulowe mini serii 304 oraz zawory kulowe ręczne serii 308. Oczywiście na naszej stronie znajdziesz również inne rodzaje zaworów – zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu!

Zawory kulowe – cena i jakość. Odwiedź nas!

Wszystkie nasze produkty pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów. Jeżeli zależy Ci na sprawdzonym i pewnym rozwiązaniu – wybierz Delta Technika. Wystarczy odwiedzić nas w jednym z punktów sprzedaży! Do zobaczenia!

Sprawdź również nasze Elektrozawory
Dofinansowanie