Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Siłowniki pneumatyczne firmy AVENTICS (BOSCH)

Wyświetlanie jednego wyniku

Siłowniki pneumatyczne Aventics

Od dawna wiadomo, że Niemcy są wiodącym rynkiem hydrauliki i pneumatyki jednak od pewnego czasu amerykański produkt siłowniki Aventics dzięki swojej jakości zagarnia coraz większą część rynku siłowników. Pneumatyka jest sektorem przemysłu, który od swoich początków, praktycznie aż do dziś był, zdominowany przez siłowniki pneumatyczne Bosch oraz Festo. Nie mogło to jednak trwać wiecznie. Od momentu kiedy światowi inwestorzy zaczęli sprawdzać produkty Aventics okazało się, że amerykańskie elementy wykonawcze są równie dobre co siłowniki Bosch lub Festo. Jakość wykonania jest podobna, a cena wysoce konkurencyjna. To sprawiło, że siłowniki pneumatyczne marki Bosch doczekały się godnego następcy, który równie dobrze spełnia powierzone mu zadania.

Siłowniki pneumatyczne Bosch – czy na pewno są takie niezawodne?

W branży przyjęła się opinia, że produkty Niemieckie są niezawodne. Siłowniki Bosch najlepsze. Zawory Festo nie mają konkurencji. Jednak jeżeli zrobić głębszy research prawda jest już z goła inna. Sprawa wygląda dokładnie tak samo, jak z niemieckimi samochodami. Firmy doszły do wniosku, że jeżeli nadal będą produkować idealne produkty, które będą pracować wiecznie niestety, ale zbankrutują. Wnioski nasuwają się same… Obecnie wszystko zależy od tego, w jakim celu chcemy zakupić siłownik. Dopiero po jego określeniu, możemy wybierać między markami. Naturalnie, jeżeli poszukujesz produktu o długiej żywotności, to już nie tylko siłowniki pneumatyczne Bosh będą rozsądnym wyborem. Z roku na rok wybór jest coraz większy i przez to trudno podjąć właściwą decyzję. Właśnie dlatego zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i poradzimy Ci, który produkt będzie dla Ciebie idealny.

Siłowniki Aventics, a siłowniki Bosch.

Siłowniki pneumatyczne posiadają bardzo szeroką listę zastosowań w praktycznie każdej branży – od branży spożywczej, po militarną. Widząc parametry znamionowe oraz porównując siłowniki pneumatyczne Bosch oraz siłowniki Aventics można dojść do wniosków, że nie ma praktycznie żadnej różnicy, a inwestując w amerykański produkt otrzymujemy lepszy i bardziej przystępny support, krótszy czas oczekiwania oraz dużo lepsze ceny. Obserwując trendy w branży pneumatycznej śmiało można przewidzieć, że siłowniki Aventics będą wiodącym produktem na rynku, więc podczas dobierania elementów w fazie projektowania proszę kierować się teraźniejszością, a nie przeszłością firm czy produktów. Jeśli nie jesteś przekonany, co do tego wyboru, to skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszelkich, niezbędnych informacji na temat każdego urządzenia, które będzie Cię interesowało.
Dofinansowanie