Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Zawory logiczne, szybkiego spustu, zwrotne, przepływowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Zawory logiczne jako niezbędne sterowniki

Bardzo często zdarza się, że w większych urządzeniach specjalistycznych, mają swoje miejsce znacząco mniejsze elementy, których praca, pomimo ich nieznacznych wymiarów jest niezwykle istotna. Przykładem takich urządzeń są zawory logiczne, które odpowiadają za ukierunkowywanie ciśnienia sprężonego powietrza w całym schemacie. Działa to na dość prostej zasadzie, ponieważ tego typu zawory bazują na odpowiednich sygnałach i pracując, spełniają niektóre funkcje logiczne. W naszej ofercie znajdziesz zawory logiczne, które realizują funkcję „LUB”. Przeznaczone do sprężonego powietrza oraz wykonane z trwałego materiału, jakim jest aluminium, znakomicie odgrywają swoją rolę.

Zawory szybkiego spustu, czyli bardzo dynamiczne elementy

Jak sama nazwa wskazuje, zawory szybkiego spustu sprawdzają się doskonale, podczas gdy niezbędnym działaniem jest jak najszybsze opróżnienie zbiornika. Ich schemat działania opiera się na charakterystycznej kulce, która będąc w membranie, odpowiada za właściwą pracę zaworu. W Delta Technika znajdują się zawory szybkiego spustu producenta TEKMA, wykonane z mosiądzu. Dzięki konstrukcji z wytrzymałego stopu, te produkty odnzaczają się długą żywotnością i sprawnym, niezawodnym działaniem. Zapraszamy do odwiedzenia poszczególnych podstron zaworów, na których umieszczone są dokładne specyfikacje.

Zawory zwrotne, nazywane również jednokierunkowymi

Jeszcze jednym typem zaworów, które znajdują się w naszym sklepie, są zawory zwrotne. Ich przeznaczeniem jest odcinanie dopływu danego medium pod wpływem ciśnienia. Znajdą swoje zastosowanie w każdej sytuacji, w której przepływ wymagany jest jedynie w jednym kierunku. Zawory zwrotne jakie są dostępne w ofercie Delta Technika to zawory zwrotno-dławiące do montażu w silnikach, zaworach oraz siłownikach. Innymi produktami będącymi w tej kategorii są także zawory ręczne odpowietrzające. Zachęcamy do zapoznania się z każdym z nich, a w przypadku pytań, również do kontaktu.

Kontakt

Sprzedaż detaliczna

Lublin
Al. Spółdzielczości Pracy 107A
Tel/fax: 81 748-18-75
lublin@deltatechnika.pl

Warszawa
ul. Bronisława Czecha 69 A
Tel/fax: 22 812-69-96
wawa@deltatechnika.pl

Poznań
ul. Wołczyńska 18/6
Tel/fax: 61 83-07-223
poznan@deltatechnika.pl

Sprzedaż hurtowa

ul. Stanisława Lema 26, Lublin
+48 81 444-41-41
info@deltatechnika.pl

Obsługa partnerów handlowych

Region I
607 102 254
Region II
607 102 766
Region III
605 826 101
Region IV
607 102 866
Region V
607 102 868