Inwertorowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Spawarki inwertorowe

W Delta-Technika znajdziesz sprzęt spawalniczy w najróżniejszym wydaniu. Dla osób, które poszukują nowoczesnych, acz sprawdzonych rozwiązań polecamy spawarki inwertorowe MMA. Dlaczego akurat one są według nas jednym z najbardziej optymalnych rozwiązań? Powodów jest wiele – można nazwać je „młodszym bratem” spawarki transformatorowej, który zamiast dużego transformatora, w jaki wyposażona jest tradycyjna spawarka MMA, posiada mały transformator, który przy użyciu pracy specjalnej płytki podnosi częstotliwość. Dzięki temu może dostarczyć odpowiednio silny prąd do łuku. Nie można również poddać pod wątpliwość zalety spawarki inwertorowej MMA, jaką jest możliwość ustalania prądu spawania. Zmiany prądu możemy dokonywać już na poziomie 1A. Warto zauważyć, że sprzęt tego typu jest mniejszy i lżejszy niż tradycyjna spawarka MMA. Są co prawda nieco bardziej „delikatne”, choć wciąż są uważane za sprzęt względnie bezawaryjny. Jak widać spawarki inwertorowe MMA są wszechstronnym, nowoczesnym rozwiązaniem dla osób, które mają do czynienia z pracami spawalniczymi.

Spawarka MMA – co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Urządzenia tego rodzaju są równie silne, co tradycyjne spawarki MMA – nadają się do zespawania niemalże każdego rodzaju metalu, od stali, po aluminium, na żeliwie kończąc. Co więcej nadają się do łączenia cienkich materiałów. Spawarkę inwertorową MMA można nazwać mianem sprzętu ekologicznego, nie zużywa wiele prądu. Jeżeli czujesz, że jest to coś, czego potrzebujesz – nie czekaj! Odwiedź Delta-Technika i usprawnij swoją pracę.

Jakie są zalety spawarek inwertorowych?

Spawarki inwertorowe mają w porównaniu z tradycyjnymi spawarkami transformatorowymi wiele zalet. Należą do nich m.in.:

  • wysoka jakość spoin i stabilność łuku spawalniczego, nawet przy pracy z elektrodami niższej jakości lub przy spadkach napięcia,
  • niewielkie rozmiary i waga – ułatwia przenoszenie i pracę w trudno dostępnych miejscach.
  • niski pobór mocy – daje to możliwość podłączenia do zwykłego gniazdka 230 V, co obniża koszty użytkowania.
  • wszechstronność – spawarki inwertorowe dają możliwość spawania wszystkimi rodzajami elektrod spawalniczych oraz różnymi metodami: MIG/MAG, MMA lub TIG.

Ponadto spawarki te wyposażone są w szereg funkcji dodatkowych, takich jak Hot Start, Anti Stick czy Arc Force, które ułatwiają rozpoczęcie i utrzymanie spawania oraz zapobiegają zgrzaniu elektrody do materiału. Spawarki inwertorowe są polecane zarówno profesjonalistom, jak i amatorom, którzy poszukują sprzętu do częstych i zaawansowanych prac spawalniczych.

Polecamy uwadze również szeroki wybór akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych, niezbędnych w pracy spawacza, takich jak elektrody spawalnicze, uchwyty, przyłbice.

Jakie korzyści płyną z używania spawarek inwertorowych?

Spawarki inwertorowe to nowoczesna technologia, która w ostatnim czasie zdobywa coraz większe uznanie wielu branż, takich jak motoryzacja, budownictwo, lotnictwo, przemysł stoczniowy. Dzięki swoim zaletom, takim jak dobra jakość spawu, wysoki komfort pracy oraz niskie zużycie energii, spawarki inwertrowe pozwalają znacznie ograniczyć koszty wykonywania wszelkiego rodzaju konstrukcji metalowych, a jednocześnie dostarczać pełnowartościowe trwałe produkty.

Szukasz spawarki inwertorowej na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt.
Dofinansowanie