Motoreduktory, przekładnie ślimakowe i walcowe BONFIGLIOLI

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Odwiedź stronę producenta Bonfiglioli

Przekładnie ślimakowe, przekładnie walcowe i motoreduktory – Delta Technika poleca

Bardzo ważnym elementem zadowolenia klienta, jest danie mu możliwości wyboru. Staramy się, aby w Delta Technika wybór był możliwie duży i pozwalał na zakup tego, czego akurat w danym momencie potrzebujesz. Przekładnie ślimakowe, motoreduktory, czy przekładnie walcowe mogą się okazać bardzo pomocne w prowadzeniu prac w warsztacie lub hali produkcyjnej. Dowiedz się więcej!

Przekładnie ślimakowe

Działa na zasadzie zębatej przekładni o prostopadle leżących do siebie osiach w odmiennych płaszczyznach. Przekładnie ślimakowe to tak naprawdę praca dwóch części: wirnika śrubowego i gwint trapezowy.

Przekładnie walcowe

To urządzenie to nic innego, niż przekładnia zębata oparta na pracy kół, które mają równoległą oś oraz są umieszczone w tej samej płaszczyźnie. Można stwierdzić, że przekładnie walcowe są najpopularniejszymi przekładniami zębatymi.

Motoreduktory

Jest to przydatna maszyna, która jest stałą i zintegrowaną częścią napędu elektrycznego z przekładnią mechaniczną. Specjalna budowa motoreduktora sprawia, iż całość jest po prostu mniejsza i może zastępować konwencjonalne układy napędowe.

Jeżeli do wykonywania Twojej pracy potrzebne są Ci wyżej wymienione urządzenia – nie wahaj się. Zadzwoń do nas lub napisz, aby uzyskać szersze informacje. Nasz zespół z chęcią pomoże Ci w dokonaniu najlepszego wyboru! Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości! Do zobaczenia!

W naszym sklepie znajdziesz również: sprężarki tłokowe
Dofinansowanie