Zasilane 400V

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Spawarki inwertorowe 400V – najlepsze narzędzia od Delta Techniki

Przemysł XXI wieku nie mógłby się obyć bez możliwości łączenia różnych materiałów, w tym tych najtwardszych, czyli różnego rodzaju tworzyw sztucznych i metali. Spawarki inwertorowe 400V są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla mniejszych, jak i większych zakładów pracy, w których wykonuje się prace spawalnicze. Do największych zalet tego typu spawarek należą prosta obsługa, stosunkowo niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną, poręczność, czy jakość wykonania. Delta Technika oferuje swoim klientom szereg różnych półautomatów spawalniczych MIG i MAG, które umożliwią im sprawną i bezpieczną pracę. Należą do nich na przykład:

  • MAXI MIG 270 4×4
  • WELMIG 300 4×4
  • ALU MIG 350 4×4 AQUA Z PODWÓJNYM PULSEM
  • INVERPULSE 625
  • i wiele, wiele więcej!

Półautomat spawalniczy MIG / MAG – najwyższa jakość produktów

Aby dać naszym klientom pewność, że półautomat spawalniczy MIG / MAG, który zakupią w naszym sklepie, jest produktem najwyższej jakości, postanowiliśmy na sprzedaż jedynie najlepszych narzędzi. Oferowane przez nas spawarki inwertorowe 400V pochodzą z fabryk takich producentów jak Weldman, czy Telwin. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o danym urządzeniu, odwiedź jego kartę produktową. Znajdziesz tam dokładny opis oraz tabelę z danymi technicznymi.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niewielkiej spawarki inwertorowej 400V, czy dużego urządzenia przemysłowego, w Delta Technika odnajdziesz to, czego szukasz. Pamiętaj, aby w razie wątpliwości skontaktować się z nami i skorzystać z fachowej pomocy naszych specjalistów. Do zobaczenia!
Dofinansowanie