Spawarki TIG DC I AC/DC

Spawarki TIG oraz spawarki AC DC

Każdy, kto odwiedził naszą stronę lub punkt sprzedaży wie, jak szeroką i zaawansowaną listę produktów oferujemy naszym klientom. Wśród pozycji naszego menu znajdują się oczywiście także spawarki TIG DC oraz spawarki AC DC. Odnajdziesz je w powyższej kategorii, w której prezentujemy konkretne narzędzia tego typu. Aby zagwarantować Ci możliwie duży wybór oddajemy do dyspozycji kilkanaście sztuk urządzeń. Po zidentyfikowaniu swoich potrzeb i oczekiwań wybierz po prostu interesujący Cię model spawarki inwertorowej danego typu. Aby dowiedzieć się więcej o konkretnym produkcie odwiedź jego kartę. Dzięki temu będziesz mógł dokładnie mu się przyjrzeć, poznać szczegółowe dane techniczne oraz opis urządzenia. Spawarki AC DC oraz spawarki TIG DC o różnej mocy i zastosowaniu na pewno doskonale odnajdą się w Twoim miejscu pracy. Ponadto, skutecznie wspomogą Twoje działania, jednocześnie tworząc je jeszcze bardziej efektywniejszymi.

Spawarki inwertorowe w Delta Technika

Jeżeli oprócz sprzętu typu TIG DC, czy AC DC interesują Cię także inne produkty lub niezbędne do pracy akcesoria, zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty. We wspomnianych akcesoriach znajdziesz takie pomoce jak druty spawalnicze, uchwyty, czy łączniki, które na pewno ułatwią Twoją pracę. Zachęcamy także do poznania pozostałych spawarek inwertorowych. Wierzymy, że odwiedzając Delta Technikę, odnajdziesz potrzebne Ci narzędzia, w tym spawarki TIG, spawarki AC DC oraz wiele więcej.

Spawarki TIG oraz spawarki AC DC – wysoka jakość w połączeniu z efektywnością

Podobnie jak wszystkie inne nasze produkty, spawarki AC DC oraz spawarki TIG DC pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki temu cechują się długą żywotnością oraz są dynamiczne w swoich działaniach. Jeżeli przed podjęciem decyzji, chciałbyś jeszcze obejrzeć spawarkę inwertorową lub każdy inny produkt na żywo, to z chęcią Ci w tym pomożemy. Wystarczy, że odwiedzisz któryś z naszych 3 punktów sprzedaży. Jeżeli w konkretnym oddziale nie będzie produktu, który Cię interesuje, na Twoją prośbę sprowadzimy go tak szybko, jak to tylko możliwe. Co więcej, udzielimy Ci na jego temat obszernych informacji i pomożemy dokonać słusznego wyboru. Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem. Nie zwlekaj i już teraz poznaj nasze spawarki AC DC i spawarki TIG DC!

W naszej ofercie znajdziesz również spawarki elektrodowe

Jakie są zalety spawania metodą TIG?

Spawanie metodą TIG (Tungsten Inert Gas) to technika łączenia elementów metalowych za pomocą nietopliwej elektrody wolframowej w osłonie gazów obojętnych, takich jak argon lub hel. Jest to jedna z najbardziej uniwersalnych i precyzyjnych metod spawania, której zalety to między innymi

  • możliwość spawania różnego rodzaju metali, takich jak stal nierdzewna, aluminium i jego stopy,
  • możliwość spawania we wszystkich pozycjach,
  • brak odprysków spawalniczych i żużla,
  • możliwość spawania elementów o różnej grubości, nawet poniżej 1 mm,

Spawanie metodą TIG jest rozwiązaniem, po które sięga się w branżach takich jak motoryzacja, lotnictwo, przemysł stoczniowy i budowlanka.

Dlaczego warto zainwestować w solidną spawarkę TIG?

Spawanie metodą TIG to nie bez przyczyny jedna z najpowszechniej wykorzystywanych metod spawania metali – jej wszechstronność i jakość łączenia elementów pozwala uzyskiwać świetne rezultaty przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów (zarówno, jeśli chodzi o zużycie materiałów, jak również koszty ewentualnych napraw). Zakup solidnej spawarki TIG to inwestycja, która szybko się zwraca. Wybierając sprzęt dla swojej firmy lub warsztatu warto przy okazji zwrócić uwagę na odpowiednie materiały eksploatacyjne oraz akcesoria, takie jak druty i elektrody spawalnicze, uchwyty oraz przyłbice spawalnicze

Szukasz spawarki TIG, która spełni Twoje oczekiwania, ale nie wiesz na jakie rozwiązanie się zdecydować? Zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty i pomogą z dokonaniu odpowiedniego wyboru.
Dofinansowanie