Przyłbice spawalnicze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Przyłbice spawalnicze – bezpieczeństwo pracy z Delta – Technika

Ochrona oczu i twarzy podczas spawania jest absolutnym priorytetem, a przyłbice spawalnicze są idealnym przykładem urządzenia, które ma za zadanie zapewnienie nam bezpiecznej pracy. Są niezwykle uniwersalne i nadają się do pracy nad niemalże każdym materiałem, nawet przez dłuższy okres czasu. Przyłbica do spawania może przybierać różne formy i kształty, jednak jej zadanie wciąż pozostaje takie same. Obecnie przepisy zobowiązują nas do bezpiecznej pracy i nie tylko praktyczno-ochronne zastosowanie przyłbic spawalniczych, ale także prawo powinny sprawić, że pojawią się one w każdym miejscu, w którym pojawia się spawanie.

Przyłbica do spawania – mamy to, czego szukasz

W Delta – Technika znajdziesz kilka różnych rodzajów przyłbic do spawania, w tym na przykład przyłbice spawalnicze z podglądem. Wiedząc, jak ważna jest bezpieczna praca, postawiliśmy na produkty najwyższej jakości. Chcemy dać Ci pewność, że nasze narzędzia z pewnością odpowiedzą na Twoje potrzeby i wymagania. Jeżeli lubisz sprawdzone i pewne rozwiązania, zakupy w naszym sklepie będą najlepszym rozwiązaniem. Zachęcamy Cię do odwiedzenia jednego z naszych punktów sprzedaży lub kontaktu emailowego lub telefonicznego. Pamiętaj, że oprócz przyłbic do spawania posiadamy naprawdę szeroką gamę narzędzi i akcesoriów spawalniczych, na pewno warto zapoznać się z całością naszej oferty!

Interesują Cię przyłbice spawalnicze? Delta – Technika będzie najlepszym wyborem. Zapraszamy!

Zobacz nasze inne kategorie jak np: Osuszacze sprężonego powietrza !

Charakterystyka przyłbic spawalniczych.

Dostępne w naszej ofercie przyłbice spawalnicze wykonane zostały z preszpanu, czyli wielowarstwowej, mocno prasowanej tektury. Dzięki temu charakteryzuje się ona między innymi:

  • wysoką wytrzymałością mechaniczną – maski są odporne na pękanie, ścieranie, łamanie, dzięki czemu zachowują swój pierwotny kształt i zapewniają świetną ochronę twarzy spawacza,
  • lekkość – maska preszpanowa nie obciąża nadmiernie karku spawacza, dzięki czemu sprawdza się doskonale podczas prac spawalniczych trwających wiele godzin,
  • wysoką odpornością na temperatury – tektura jest materiałem o niskiej przewodności cieplnej, dlatego świetne izolują twarz spawacza od wysokiej temperatury towarzyszącej spawaniu.
  • dobrej jakości wizjer – umożliwia obserwowanie procesu spawania, jednocześnie chronią oczy spawacza przed intensywnym promieniowaniem,

Przy tym wszystkim są one bardzo tanie i łatwo dostępne. Są świetnią alternatywą do droższych automatycznych przyłbic

Dlaczego warto zdecydować się na maski preszpanowe?

Maski spawalnicze z preszpanu to rozwiązanie, po które mogą sięgnąć zarówno profesjonalni, etatowi spawacze, jak i osoby, które spawają jedynie okazjonalnie na własny użytek. Wysoka wytrzymałość materiału sprawia, że maska jest bardzo żywotna, nie niszczy się nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu – może służyć przez długi czas. Lekkość oraz bardzo dobra ochrona przed ciepłem czyni z nich akcesorium przyjazne dla zdrowia spawacza, szczególnie podczas prac wymagających dużo czasu. To wszystko w połączeniu z niską ceną czyni z nich rozwiązanie przystępne pod względem ekonomicznym.
Dofinansowanie