Prostowniki z rozruchem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Prostowniki z rozruchem – ratunek dla rozładowanego akumulatora

Jak wiadomo prostowniki z rozruchem mogą okazać się ratunkiem w niedających się przewidzieć sytuacjach. Jeżeli należysz do osób, które lubią być przygotowane na każdą ewentualność, z pewnością przyda Ci się narzędzie tego typu. Będzie ono niezbędne podczas awarii lub wyczerpaniu się akumulatora – szczególnie w przypadku osób, którym podobny przypadek zdarzy się podczas pracy. Dzięki nim bez problemu uruchomisz na przykład samochód lub inne narzędzia wykorzystujące akumulatory. Prostowniki z rozruchem występują w różnych wariantach (w tym prostowniki elektroniczne), a w naszej ofercie zawarliśmy produkty dwóch sprawdzonych i pewnych firm: Tekma oraz Weldman. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest Ci prostownik wózkowy, czy prostowniki elektroniczne w naszej ofercie na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

Prostowniki elektroniczne, klasyczne i inne – mamy to, czego potrzebujesz!

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami! Pamiętaj, aby odwiedzić nas w jednym z naszych sklepów umieszczonych w różnych miejscach naszego kraju. Zadowolenie klienta jest w naszej działalności najwyższą wartością, dlatego zdecydowaliśmy się oferować Wam jedynie najlepsze produkty, w tym oczywiście prostowniki z rozruchem. Jeżeli tak jak my stawiasz na sprawdzone rozwiązania, trafiłeś w dobre miejsce. W razie potrzeby możesz liczyć na pomoc naszych fachowców – wystarczy napisać lub zadzwonić!

Delta Technika – punkty sprzedaży: Warszawa, Poznań, Lublin. W celu uzyskania większej ilości informacji odwiedź dział „kontakt”. Zapraszamy!

Jak działa prostownik z rozruchem?

Prostownik z rozruchem to urządzenie, dzięki któremu można nie tylko naładować rozładowany akumulator samochodowy. Przy jego pomocy możliwe jest również awaryjne dostarczenie prądu rozruchowego w celu odpalenia silnika – to funkcja niezwykle przydatna w przypadku słabych akumulatorów, szczególnie w okresie zimowym, kiedy wydajność ogniw wyraźnie spada. Prostowniki tego typu sprawdzą się nie tylko w domostwach, ale przede wszystkim w warsztatach samochodowych, gospodarstwach rolnych, zakładach przemysłowych oraz innych miejscach, gdzie może zaistnieć konieczność szybkiego odpalenia silnika bez długiego ładowania akumulatora.

Zalety prostowników z rozruchem?

Podobnie jak standardowe prostowniki samochodowe, dostępne w naszej ofercie prostowniki z rozruchem są uniwersalne i kompatybilne z różnymi rodzajami baterii i posiadają wiele funkcji – ich tryb pracy można bardzo łatwo dostosować do parametrów akumulatora. Są one również wyposażone w różnego rodzaju systemy zapewniające kontrolę nad procesem ładowania i zwiększające bezpieczeństwo ogniwa. Dzięki możliwości szybkiego rozruchu silnika bez konieczności ładowania akumulatora można przy ich pomocy zaoszczędzić sporo czasu.

Dlaczego warto zainwestować w prostownik z rozruchem?

Prostownik z rozruchem to zaawansowane urządzenie, które pozwala szybko i bez większego problemu naładować akumulator każdego pojazdu – samochodu, ciągnika rolniczego, motocykla, wózka widłowego – a także odpalić silnik w sytuacji awaryjnej, kiedy nie ma możliwości pełnego ładowania ogniw. Przy jego pomocy można zaoszczędzić nie tylko czas, ale również zminimalizować straty finansowe wynikające z przymusowego unieruchomienia pojazdu ze zbyt rozładowanym akumulatorem.
Dofinansowanie