Zgrzewarki ręczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zgrzewarki ręczne punktowe – sprzęt najwyższej jakości!

Aby dokładnie poznać produkt zacznijmy od garści niezbędnych informacji technicznych. Zgrzewarki ręczne punktowe (kleszczowe) Modular 20/TI są sterowane mechanicznie. Dobór parametrów w modelach Digital jest półautomatyczny, siła nacisku elektrod waha się od 40 do 120 kg (przy długości ramion elektrod L=12 cm). Regulowany czas zgrzewu od 0,1 s do 1,2 s.

Narzędzia, które znajdziesz w Delta – Technika pochodzą z fabryk znanych producentów, którzy stawiają na najwyższą jakość i bezawaryjność. Zgrzewarki ręczne o takich właściwościach na pewno znajdą zastosowanie w warsztatach, halach produkcyjnych i podobnych zakładach pracy. Sprytne zgrzewarki punktowe pozwolą na połączenie kolejnych płaszczyzn materiału w szybki, prosty i, co najważniejsze, trwały sposób. Metoda zgrzewania jest niezwykle popularna i powszechnie praktykowana.

Wśród oferowanych przez nas produktów odnajdziesz na przykład urządzenia takie jak Modular 20/TI, Digital Modular 230, czy Digital Modular 400. Z pewnością doskonale odnajdą się w Twoim zakładzie pracy i pomogą Ci w wykonywaniu powierzonych zadań. Zgrzewarki ręczne punktowe doceniane są za ich niewielką wagę, mobilność, łatwość użytkowania oraz niezawodność. Jeżeli lubisz sprawdzone rozwiązania, koniecznie postaw na jeden z powyższych produktów.

Zgrzewarki punktowe – jak to działa

Łączenie materiałów metodą zgrzewania odbywa się w stosunkowo prosty sposób. Dwie płaszczyzny danego materiału są razem ściskane, a następnie podgrzewane aż do plastycznego stanu skupienia, by po ostudzeniu połączyć się w nierozerwalną całość. Zgrzewarki punktowe zgrzewają materiały, jak łatwo się domyślić, punktowo. Zaletą zgrzewarek ręcznych jest ich wspomniany wcześniej rozmiar oraz prostota użytkowania. Oprócz tego typu urządzeń w naszej ofercie znajdują się także specjalne zgrzewarki mobilne oraz stacjonarne. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oddanymi do dyspozycji produktami – wierzymy, że każdy klient odnajdzie w Delta Technice potrzebne mu narzędzia.

Jeżeli uważasz, że nasza zgrzewarka jest tym, czego potrzebujesz, odwiedź nas i wybierz najodpowiedniejszy dla Ciebie sprzęt. W razie pytań lub wątpliwości możesz liczyć na fachową pomoc. Zapraszamy do punktów sprzedaży!
Dofinansowanie