Tarcze i gogle spawalnicze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Tarcze i gogle spawalnicze – bezpieczeństwo przede wszystkim

W dzisiejszych czasach przepisy BHP wymagają, aby gogle spawalnicze, rękawice, tarcze spawalnicze i inne przedmioty chroniące nasze ciało podczas pracy, były obecne w każdym miejscu pracy. I nic dziwnego – podczas prac spawalniczych mamy do czynienia z niezwykle wysokimi temperaturami, jasnym światłem raniącym oczy i z różnymi niebezpiecznymi czynnościami. Aby praca mogła przebiegać sprawnie, bezpieczeństwo po prostu musi być zagwarantowane.

Gogle spawalnicze – ochrona oczu

Pierwszym niezbędnym narzędziem ochronnym są gogle spawalnicze. Chronią oczy przed niektórymi oparami, potem mogącym dostać się do oka, odłamkami i odpryskami, oraz co najważniejsze, przed częścią wydzielanego podczas prac spawalniczych światła. Gogle są lekkie i poręczne, nadają się do prac takich jak spawanie gazowe i cięcie. Chroń swoje oczy – zamów gogle spawalnicze i pracuj bezpiecznie!

Tagogle-spawalniczercze spawalnicze – bezpieczna praca podczas spawania

Podczas spawania wydziela się wysoka temperatura oraz duże ilości światła. Mogą wystąpić także strzelające odpryski. W takich sytuacjach idealnie sprawdzą się tarcze spawalnicze. Tarcze różnego rozmiaru dostosowane są do różnego rodzaju miejsc pracy oraz zadań. Dzięki nim Twoja praca będzie bezpieczniejsza, a przez to szybsza i bardziej komfortowa. tarcze spawalnicze to doskonały sposób na ochronę przy spawaniu elektrodą lub krótkotrwałych spawaniach innego typu. Niezależnie od rodzaju wykonywanych zadań tarcze i gogle spawalnicze wydają się być niezbędne.

Sprawdź również nasze: spawarki
Dofinansowanie