Zgrzewarki mobilne (Spotter)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Zgrzewarka inwertorowa, czy zgrzewarka transformatorowa?

Zanim zdecydujesz, czy Twoim potrzebom bardziej odpowiada zgrzewarka inwertorowa, czy zgrzewarka transformatorowa, warto jest pochylić się nad samym zagadnieniem zgrzewania. Krótko mówiąc jest to określona metoda na spajanie różnego rodzaju powierzchni stworzonych z tworzyw sztucznych lub metalu. Główną zasadą zgrzewania jest rozgrzanie wspomnianych powierzchni, aż do uzyskania odpowiedniej temperatury i elastyczności materiału, a następnie mocnym ich dociśnięciu. Po ostygnięciu materiały będą mocno zespolone, a sam ślad zgrzewania będzie ledwo widoczny (jako że rozgrzewane są jedynie niewielkie powierzchnie przy krańcach danego materiału).

Zgrzewarka inwertorowa – poznaj naszą ofertę

Wśród naszych zgrzewarek inwertorowych znajdziesz produkty firm Telwin i Weldman. Obaj producenci znani są z wytwarzania narzędzi o najwyższej jakości. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszymi zgrzewarkami inwertorowymi – oferujemy niewielkie zgrzewarki do użytku osobistego, większe, które sprawdzą się na przykład w zakładzie samochodowym, a nawet duże, przemysłowe zgrzewarki. Wybór należy do Ciebie!

Zgrzewarka transformatorowa – wybierz swoją opcję

W Delta – Technika mamy do zaoferowania zgrzewarki transformatorowe wyżej wspomnianej firmy Weldman. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią mieć pewność, że otrzymują to, co najlepsze. Odwiedź dział „zgrzewarki i wybierz potrzebny Ci sprzęt. Do zobaczenia w punkcie sprzedaży!
Dofinansowanie
pl Polski
X