Spawarki elektrodowe MMA

Spawarka elektrodowa – tradycyjne podejście do spawania

Uważa się, że spawarka elektrodowa to jedna z najpopularniejszych, najstarszych i najbardziej uniwersalnych metod spawania. Szerokie grono specjalistów wierzy, że sprawdzone rozwiązania są po prostu najlepsze. W metodzie tej (zwanej także spawaniem MMA) wykorzystywane są spawarki o różnej mocy zasilania. W Delta Technice odnajdziesz urządzenia do spawania elektrodą o zasilaniu 230V i 400V. Oprócz nich w naszej ofercie znajdują się niezbędne do pracy akcesoria (przede wszystkim elektrody do spawania metodą MMA). Zależnie od swoich indywidualnych potrzeb dobierz odpowiednie urządzenia i ciesz się szybką, wygodną pracą.

Spawanie elektrodą – jedynie najlepsze narzędzia

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy kilkanaście rodzajów spawarek elektrodowych – chcemy mieć pewność, że każdy z Was odnajdzie tu to, czego potrzebuje. Jeżeli odnalazłeś interesujący Cię produkt wystarczy, że odwiedzisz jego dedykowaną podstronę. W karcie produktu odnajdziesz dokładny opis produktu, jego dane techniczne oraz inne przydatne informacje. Kiedy już wybierzesz spawarkę do spawania elektrodą, wyposaż się w odpowiednie akcesoria, w tym akcesoria BHP, takie jak maski, rękawice i inne ważne dodatki!

Oferowane spawarki elektrodowe pochodzą z fabryki znanego i docenianego za pełen profesjonalizm producenta – firmę Weldman. Kupując w Delta Technika masz pewność, że dostajesz możliwie najlepsze produkty. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty i odwiedzenia nas w jednym z punktów sprzedaży. Do zobaczenia!