Przetwornice napięcia

Wyświetlanie jednego wyniku

Przetwornica napięcia – sposób na „zmianę mocy”!

Znajdujące się w naszej ofercie przetwornice napięcia sprawi się idealnie jako przenośne urządzenie zasilane z sieci, które może towarzyszyć nam na przykład podczas wakacji lub weekendowego wyjazdu. Jednak czasami zdarza się sytuacja, w której nie mamy dostępu do gniazdka – w takich momentach idealnie sprawdzi się przetwornica 12V 230V. Wspomniany konwerter mocy może być podłączony bezpośrednio do akumulatora naszego pojazdu!

Przetwornica 12V 230V – jak to działa?

Cała praca przetwornicy napięcia opiera się na zmienianiu napięcia stałego (niskiego) w napięcie zmienne i wzmocnieniu go. Najważniejszy jest jednak efekt – dostęp do prądu wszędzie, gdzie zabrakło gniazdka elektrycznego, a jest obecny pojazd wyposażony w akumulator. Tego typu przetwornica napięcia jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają biwaki, czy wypady na ryby!

Sam konwerter mocy nie jest zbyt duży i z pewnością nie sprawi nam problemów w transporcie lub jego obsłudze. Może towarzyszyć nam stale w każdej podróży, wystarczy, że zostawimy go w naszym bagażniku lub warsztacie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości prezentowanej przetwornicy odwiedź jej kartę produktową. Znajdziesz tam duże, wyraźne zdjęcia oraz specjalne zestawienie danych technicznych.

Konwerter mocy najwyższej jakości

Krótko mówiąc zadaniem urządzenia jest zmiana napięcia 12V DC na napięcie wyjściowe 230V AC. Pamiętaj, że aby dać Ci pewność, że zakupiony przez Ciebie produkt jest po prostu dobry, zdecydowaliśmy się na sprzedaż jedynie najlepszych i sprawdzonych urządzeń. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub większej ilości informacji po prostu zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Nasi handlowcy z pewnością doradzą Ci najlepszy wybór! Pamiętaj – przetwornica 12v 230v najwyższej jakości to urządzenie, które zawsze warto mieć w bagażniku. Dołącz do kierowców gotowych na wszystko – odwiedź Delta – Technika i sprawdź również takie produkty jak: Elektrozawory!
Dofinansowanie