Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Technika sprężonego powietrza: urządzenia ciśnieniowe

Jeżeli szukasz sprężarki powietrza lub innych urządzeń ciśnieniowych – trafiłeś w dobre miejsce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działu „technika sprężonego powietrza” i wyboru potrzebnych Ci narzędzi.

Urządzenia ciśnieniowe, sprężarki powietrza i części do sprężarek – znajdziesz je w Delta-Technika!

W naszym sklepie opieramy się przede wszystkim na trzech filarach produktów. Jednym z nich są urządzenia ciśnieniowe, czyli narzędzia techniki sprężonego powietrza. Sama zasada działania sprężarek powietrza jest dość prosta: zwiększają ciśnienie gazów. Praktyka jest już nieco bardziej skomplikowana.

Sprężarki powietrza i ich rodzaje. Które z nich trzeba znać?

W naszej ofercie znalazły się trzy z nich. Sprężarki powietrza podzieliliśmy na sprężarki tłokowe, śrubowe i spiralne. Pierwszy wymieniony przez nas rodzaj, sprężarki tłokowe, to bodaj najpopularniejsze i najczęściej spotykane rozwiązanie. Ich działanie opiera się na ruchu tłoka (lub tłoków), który naciska na powietrze zwiększając jego ciśnienie. Sprężarki powietrza typu śrubowego powodują sprężenie gazu poprzez zmniejszanie przestrzeni między obracającymi się śrubami. Sprężarki spiralne zaś działają na zasadzie ruchu jednej ruchomej spirali, na drugiej, nieruchomej.

Nasza oferta to jednak nie tylko urządzenia ciśnieniowe – znajdziesz tu również części do sprężarek, które pomogą Ci dokonać podstawowych reperacji i zachować Twój sprzęt w dobrym stanie.

Części do sprężarek – wszystko, czego potrzebujesz

Nasze części do sprężarek to przede wszystkim pompy, zawory, oleje i presostaty. Niektóre awarie, choć wyglądają groźnie, wcale nie muszą oznaczać wymiany całego sprzętu. Prostych konserwacji i wymiany części możesz dokonać samemu. Jeżeli czujesz, że Twoja sprężarka potrzebuje renowacji nie wahaj się, zamów potrzebne Ci elementy i nadaj jej nowe życie!