Kategorie


Technika spawalnicza

Mechatronika

Zbiorniki pionowe

Wyświetlanie jednego wyniku

Zbiornik ciśnieniowy pionowy

Zbiornik ciśnieniowy pionowy to dość proste i popularne urządzenie. Najprościej ujmując jest to nic innego jak pojemnik na sprężone powietrze, które może być w nim przechowywane, a następnie używane do najróżniejszych zadań. Pionowy zbiorniki na sprężone powietrze są montowane w systemach sprężonego powietrza i stabilizują ciśnienie w całej sieci. Zależnie od jej wielkości zbiorniki mogą mieć na przykład pojemność 100 litrów, do nawet 3000 litrów. Wszystko zależy od Twoich unikalnych potrzeb oraz tego, który zbiornik ciśnieniowy pionowy najlepiej sprawdzi się w Twoim miejscu pracy.

Pionowe zbiorniki na sprężone powietrze – zapewnij bezawaryjność swojej sieci

Wszystkie powierzchnie i elementy oferowanych przez nas pionowych zbiorników na sprężone powietrze wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Stawiamy również na fachową obsługę i pomoc naszym klientom, dlatego jeżeli potrzebujesz pomocy w dobraniu idealnego zbiornika ciśnieniowego daj nam znać! Wystarczy napisać lub zadzwonić, by zapewnić sobie fachowe doradztwo.

Zbiorniki ciśnieniowe pionowe i wiele, wiele więcej!

Jeżeli już wiesz, który z pionowych zbiorników na sprężone powietrze najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, odwiedź jeden z naszych punktów sprzedaży. Podzieliliśmy Polskę na aż pięć regionów sprzedaży! W naszej ofercie znajdziesz także wiele innych przydatnych narzędzi i urządzeń z dziedziny spawalnictwa, sprężonego powietrza oraz mechatroniki. Warto zaglądać do Delta-Technika – u nas każdy znajdzie to, czego szuka. Do zobaczenia!